Relay participants

Nr. echipa Nume Prenume Sex Varsta Localitate Proba Nume ștafetă Contributie
[row_num] Anghel Adrian Masculin 45 years Bucuresti Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăArtSport
Da
[row_num] Sandu Mircea Eugen Masculin 49 years Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăArtSport
Da
[row_num] Surdu Constantin Masculin 50 years Brașov Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăASP Brasov
[row_num] Prislopan Mihnea Masculin 15 years Brașov Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăASP Brasov
[row_num] Dogaru Dariana Feminin 40 years Brașov Ștafetă Alergare Nume ștafetăASP Brasov
[row_num] Pandelache Marius Masculin 44 years Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăATB
Da
[row_num] Netcu Catalin Masculin 37 years Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăATB
[row_num] Nunu Mihaela Feminin 30 years Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăATB
[row_num] Vieru Antonio Masculin 41 years Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăAventuria
[row_num] Bobocea Adrian Masculin 38 years Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăAventuria
[row_num] Lazarescu Marius Masculin 38 years Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăAventuria
[row_num] Iancu Mihai Masculin 50 years Bucuresti Ștafetă Înot + Bicicletă Nume ștafetăBlack & White Family Team
[row_num] Simona Cristina Iancu Feminin 50 years Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăBlack & White Family Team
[row_num] Masut Dan Masculin 51 years Bucuresti Ștafetă Înot + Bicicletă Nume ștafetăBogDan
[row_num] Rizescu Bogdan Masculin 50 years Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăBogDan
[row_num] Moga Catalin Masculin 41 years Brasov Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăBrasov Cycling Team
Da
[row_num] Ploscaru Andreea Feminin 33 years Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăCaraiman-Festina
Da
[row_num] Ionescu Daniel Masculin 58 years campina Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăCaraiman-Festina
Da
[row_num] Rotaru Valeriu Masculin 49 years Campina Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăCaraiman-Festina
Da
[row_num] Mânicuta Monica Feminin 34 years Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăCiucasX3
Da
[row_num] Duță Ionel Masculin 28 years Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăCiucasX3
Da
[row_num] Ivanov Octavian Andrei Masculin 38 years Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăCiucasx3
Da
[row_num] Ilinof Radu Masculin 29 years Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăCore2
[row_num] Gargaun Beniamin Masculin 23 years Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăCore2
Da
[row_num] Popescu Andrei Masculin 28 years Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăCore2
Da
[row_num] DIAMANDI IULIAN Masculin 38 years Brasov Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăDMDx2
[row_num] DIAMANDI Medina Feminin 38 years Brasov Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăDMDx2
[row_num] Matei Catalin Ion Masculin 40 years Voluntari Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăFamilia fara zahar
Da
[row_num] Matei Raluca Feminin 41 years Voluntari Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăFamilia fara zahar
Da
[row_num] Diaconu Eduard Masculin 49 years Bucuresti Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăFantastic2
Da
[row_num] Musat Alexandra-Victoria Feminin 32 years Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăFantastic2
[row_num] Radulescu Dan Masculin 43 years Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăFara Asfalt
Da
[row_num] Vlad Tudor Masculin 44 years Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăFără Asfalt
[row_num] Stanciu Iulian Masculin 44 years Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăFara Asfalt
Da
[row_num] Bianu Matei Masculin 30 years Braila Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăFlying Spurs
Da
[row_num] Gavrila Marian Masculin 30 years Braila Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăFlying Spurs
Da
[row_num] Virlan Sorin Masculin 30 years Braila Ștafetă Alergare Nume ștafetăFlying Spurs
Da
[row_num] Maxim Tiberiu Masculin 30 years București Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăGoPro
Da
[row_num] Vlasca Liviu Nicolae Masculin 25 years Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăGoPro
Da
[row_num] Dumitru Dragos Masculin 33 years Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăGoPro
Da
[row_num] GUZU TIBERIU RADU Masculin 45 years Braila Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăGT Racing Team
Da
[row_num] GUZU DAN VALENTIN Masculin 21 years Braila Ștafetă Înot Nume ștafetăGT Racing Team
Da
[row_num] Gilmeanu Razvan Masculin 41 years Constanta Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăIPA
Da
[row_num] Puiu Dragos Masculin 42 years Fieni Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăIPA
[row_num] Valentina Feodorov Feminin 31 years Constanta Ștafetă Alergare Nume ștafetăIPA
Da
[row_num] CHIOARU Mihai Masculin 45 years BUCURESTI Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăKinetic
[row_num] Oprea Alexandru Masculin 39 years București Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăKinetic
Da
[row_num] Calinovschi George Masculin 41 years Galati Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăLupii Tineri CCG
Da
[row_num] Preda Adrian Masculin 40 years Galati Ștafetă Alergare Nume ștafetăLupii Tineri CCG
Da
[row_num] Dumitriu Florin Masculin 46 years Galati Ștafetă Înot Nume ștafetăLupii Tineri CCG
Da
[row_num] Cernea Daniela Feminin 38 years Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăMAD Trio
Da
[row_num] Cernea Maria Feminin 29 years Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăMAD Trio
Da
[row_num] ARVA ANGELA Feminin 34 years BUCURESTI Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăMAD Trio
Da
[row_num] Plesco Feodor Masculin 36 years Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăMau in alergare
Da
[row_num] Plesco Elena Feminin 27 years Bucuresti Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăMau in alergare
Da
[row_num] constantinescu codrut Masculin 41 years Ploiesti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăMelcii
Da
[row_num] Dorobantu Elena Feminin 41 years Baicoi Ștafetă Înot Nume ștafetăMelcii
Da
[row_num] Ene Silviu Masculin 38 years Ștafetă Alergare Nume ștafetăMelcii
Da
[row_num] Arva Larisa Feminin 31 years Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăMilions
Da
[row_num] Arva Marian Tiberiu Masculin 27 years Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăMilions
Da
[row_num] Puscasu Madalina Elena Feminin 26 years Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăMilions
Da
[row_num] MORARI DAN Masculin 45 years crevedia Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăMOGOTEAM
Da
[row_num] patru eugen Masculin 45 years POPESTI-LEORDENI Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăMOGOTEAM
[row_num] Stanciu Sebastian Florin Masculin 40 years Bucuresti Ștafetă Înot + Bicicletă Nume ștafetăNO MA’AM
[row_num] Militaru Stefan Masculin 43 years Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăNuntasii energici
Da
[row_num] Preda Mihai Masculin 58 years Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăNuntasii energici
Da
[row_num] Ursachi Serban Masculin 22 years Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăNuntasii energici
Da
[row_num] Agapie Dorin Mihail Masculin 30 years Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăPoiagaion
[row_num] Poiana Andreea Feminin 27 years Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăPoiagaion
[row_num] Ionică Adina Feminin 30 years Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăPoiagaion
[row_num] Maxim Dorin Masculin 47 years otopeni Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăPoiana cu zumzzet
Da
[row_num] borcea gabriel Masculin 33 years bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăPoiana cu zumzzet
Da
[row_num] Ilie Dan Masculin 43 years Ploiesti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăSpecializații
Da
[row_num] Fratila Serban Masculin 47 years Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăSpecializații
Da
[row_num] Topîrceanu Virgil Masculin 41 years București Ștafetă Alergare Nume ștafetăSpecializații
Da
[row_num] Cirlig Andreea Feminin 28 years Brasov Ștafetă Alergare Nume ștafetăStan&Stan
Da
[row_num] Enescu George Masculin 28 years Brasov Ștafetă Înot + Bicicletă Nume ștafetăStan&Stan
Da
[row_num] Surdica Alexandru Masculin 47 years Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăStrengarii
Da
[row_num] Sofian Zanfir Masculin 42 years Popesti-Leordeni Ștafetă Înot Nume ștafetăStrengarii
Da
[row_num] Tudor Ioana Feminin 51 years Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăStrengarii
Da
[row_num] Turcanu Daniela Carmen Feminin 43 years Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăStrengaritele
Da
[row_num] SUHAN CORNELIA-FLORENTINA Feminin 51 years Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăStrengaritele
Da
[row_num] Vilceanu Cristina Feminin 35 years Bucharest Ștafetă Înot Nume ștafetăStrengaritele
Da
[row_num] Carmen Paula Feminin 51 years Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăTiptil
[row_num] Gheorghiu Dan Masculin 58 years bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăTiptil
Da
[row_num] CIOBANU CRISTINA Feminin 56 years BUCURESTI Ștafetă Alergare Nume ștafetăTiptil
Da
[row_num] PAZU MIHNEA Masculin 89 years Constanța Ștafetă Înot Nume ștafetăTRIDENT BOYS
Da
[row_num] SINGURAN DARIUS Masculin 89 years Constanța Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăTRIDENT BOYS
Da
[row_num] POTECASU LUCA Masculin 14 years Constanța Ștafetă Alergare Nume ștafetăTRIDENT BOYS
Da
[row_num] COTEANU MARIA Feminin 16 years Constanța Ștafetă Înot Nume ștafetăTRIDENT GIRLS
Da
[row_num] DAMIAN CASIA Feminin 15 years Constanța Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăTRIDENT GIRLS
Da
[row_num] SINGURAN AMALIA Feminin 14 years Constanța Ștafetă Alergare Nume ștafetăTRIDENT GIRLS
Da
[row_num] ERMILOV DAVID Masculin 14 years Constanța Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăTRIDENT MIXT
Da
[row_num] MITAN MAIA Feminin 89 years Constanța Ștafetă Alergare Nume ștafetăTRIDENT MIXT
Da
[row_num] Denes Edvard Masculin 38 years Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăTriple Espresso
Da
[row_num] Bucur Gabriela Feminin 36 years București Ștafetă Alergare Nume ștafetăTriple Espresso
Da
[row_num] Matei Alexandru Masculin 32 years Popesti Leordeni Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăTriple Espresso
Da
[row_num] Stefanuca Daniel Masculin 40 years Bucuresti Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăTROM BD
Da
[row_num] Stefan Bogdan Masculin 40 years Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăTROM BD
Da
[row_num] Vladimir Nitoiu Masculin 42 years Ploiesti Ștafetă Înot Nume ștafetăUltimul tren
[row_num] topor horatiu Masculin 50 years ploiesti Ștafetă Alergare Nume ștafetăUltimul tren
[row_num] Vulpescu Andrei Masculin 35 years Ploiesti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăUltimul tren
[row_num] tanase Florin Masculin 35 years Bucuresti Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăUnicii
Da
[row_num] Busila Radu Masculin 42 years Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăUnicii
Da
[row_num] Filip Ilie Masculin 50 years Bucureşti Ștafetă Înot + Bicicletă Nume ștafetăUnstoppable Team
Da
[row_num] Leonte Oana Madalina Feminin 45 years Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăUnstoppable Team
Da
[row_num] Ghica Alexandru Masculin 44 years Campina Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăWind Discovery
Da
[row_num] Podosu George Masculin 36 years Predeal Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăWind Discovery
Da
[row_num] Fedorca Razvan Masculin 26 years Satu Mare Ștafetă Alergare Nume ștafetăWind Discovery
Da
[row_num] Braga Georgiana Feminin 30 years Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăWorst Pace Scenario
Da
[row_num] Balauru Dan-Alexandru Masculin 29 years Bucuresti Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăWorst Pace Scenario
Da