Triathlon participants

Nr. Nume Gen Vârstă Localitate Probă Nume ștafetă Club Contribuție
1 Bradis Adrian M 1975 Bucuresti Triatlon individual
Da
2 moroianu eduard M 1979 buzau Triatlon individual
Da
3 Gradinariu Victor M 1956 Iasi Triatlon individual Iasi Bike
Da
4 Spavelko Rastislav M 1976 Chitila Triatlon individual
Da
5 Cujbescu Alexandru M 1979 București Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăNo pressure
Da
6 Tibichi Andrei M 1994 Bucuresti Triatlon individual
Da
7 Vranceanu Razvan M 1987 Bucuresti Triatlon individual
Da
8 Gunta Andrei M 1981 Bucuresti Triatlon individual
Da
9 Filipescu Radu Zorel M 1998 Bucuresti Triatlon individual
Da
10 Parvanescu Alexandru M 1979 Otopeni Triatlon individual
Da
11 Negoescu Catalin M 1978 Constanta Triatlon individual
Da
12 Burtea Cosmin M 1984 Bucuresti Triatlon individual
Da
13 Gilmeanu Razvan M 1978 Constanta Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăIPA 2 Constanta
Da
14 Teodoroiu Georgian-Bogdan M 1994 Fieni Triatlon individual
Da
15 Titirisca Alexandru M 1983 Bucuresti Triatlon individual
Da
16 Zodie Aida F 1981 Bucharest Triatlon individual
Da
17 Popescu Alexandru Cosmin M 1984 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăEscu
Da
18 Tiberiu Ion M 1978 București Triatlon individual
Da
19 Niculae Alin M 1984 Bucuresti Triatlon individual
Da
20 Ciulinet Iuliana F 1973 Mogosoaia Triatlon individual
Da
21 Sabau Sorin M 1979 Bucuresti Triatlon individual
Da
22 Daniel Simeonov M 1980 Bulgaria, Varna Triatlon individual Velos Cycling Varna
Da
23 Rusu Mircea Sorin M 1981 Bucuresti Triatlon individual
Da
24 Codita Marin M 1985 BUCURESTI Triatlon individual
Da
25 Bondei Radu M 2004 Bucuresti Triatlon individual MASTER SWIM AND TRI
Da
26 Nastasi Sergiu M 1984 Bucuresti Triatlon individual Engery
Da
27 Tcaciuc Sebastian M 1975 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăPhoenix
Da
28 Sfirlea Adrian M 1975 Cernavoda Triatlon individual Atomul
Da
29 Vintila Liviu M 1972 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăZaizai GPV Romania
Da
30 Baia Mihnea M 1979 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăSmells Like Team Spirit
Da
31 Campianu Bogdan M 1966 Bucuresti Triatlon individual
Da
32 Sorin Boriceanu M 1980 Bucuresti Triatlon individual Triatlon Club Energy
Da
33 Carstea Mirel M 1984 Bucuresti Triatlon individual
Da
34 Costel Tirila M 1976 Galati Triatlon individual
Da
35 Racu Florin M 1985 Bucuresti Triatlon individual
Da
36 Tigau Mihai M 2002 Bucuresti Triatlon individual
Da
37 Ionita Teodor M 1982 Galati Triatlon individual
Da
38 Serbu Radu M 1987 Bucuresti Triatlon individual
Da
39 Modoran Adrian M 1978 Bucuresti Triatlon individual
Da
40 Nenu Gabriel M 1966 Bucuresti Triatlon individual
Da
41 Mircea Marius M 1978 Bucuresti Triatlon individual Numa’ Portelanuri
Da
42 Vieru Anda F 1973 Galati Triatlon individual RSR GALAȚI
Da
43 Ciprian Bălănescu M 1985 Timisoara Triatlon individual CS Rude Compettiton
Da
44 Jantea George Alin M 1986 Bucuresti Triatlon individual
Da
45 Faur George M 1973 Voluntari Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăPhoenix
Da
46 Barbulescu Constantin M 1979 Bucuresti Triatlon individual
Da
47 Iancu Mihai M 1969 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăClanul Iancu
Da
48 Bituleanu Emil M 1961 Bucuresti Triatlon individual Energy
Da
49 Badic David M 2003 Bucuresti Triatlon individual
Da
50 Gaman Andrei M 1985 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăChirc&G-man&GingisHan
Da
51 Untila Adrian M 1970 bucuresti Triatlon individual
Da
52 Bituleanu Maria F 2000 Bucuresti Triatlon individual Seven
Da
53 Ivanov Catalin M 1987 Bucuresti Triatlon individual
Da
54 Iancu Ovidiu M 1978 Campina Triatlon individual
Da
55 Badic David Andrei M 2003 bucharest Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetă3D dinamo
Da
56 Panaite Codin M 1973 Bucuresti Triatlon individual
Da
57 Mihai Ionut M 1974 bucharest Triatlon individual
Da
58 Bajescu Manuel M 1970 Bucuresti Triatlon individual Unstoppable
Da
59 Tudor Paul M 1981 Brasov Triatlon individual
Da
60 Postelnicu Ciprian M 1980 Bucharest Triatlon individual
Da
61 Musat Alexandru M 1985 Brasov Triatlon individual
Da
62 Eftene Ionel M 1975 Bucuresti Triatlon individual
Da
63 stanescu alexandru M 1982 ploiesti Triatlon individual
Da
64 Marza Costin M 1982 Buc Triatlon individual
Da
65 Serbaneci Alin M 1986 Brasov Triatlon individual
Da
66 Petrescu Florin M 1979 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăUndertrained and Overconfident
Da
67 Dobrescu Gabriel-Adrian M 1989 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăWe Who Shall Not Be Named
Da
68 Moraru Alexandru-Gabriel M 1986 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăLupii dacici
Da
69 Apostol Sorin-Alexandru M 1988 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăForgot to Warm-up
Da
70 Calota Nicolae M 1985 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăSportisimo
Da
71 Potop Oana-Marina F 1989 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăFaster than Sound
Da
72 Chitu Alina F 1974 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăAndy’s Angels!
Da
73 Tabalae Petronela F 1990 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăeXacT
Da
74 Radulescu Razvan M 1978 Brasov Triatlon individual
Da
75 Torazzina Erika F 1978 Voluntari Triatlon individual
Da
76 Popovici Andrei Nicolae M 1973 Bucuresti Triatlon individual
Da
77 Lucian Temelcea M 1979 Bucuresti Triatlon individual C.S. Sportul Pentru Tine
Da
78 Ambrus Attila M 1968 Miercurea Ciuc Triatlon individual Siculus Cycling ClubSiculus Alpin Club
Da
79 GINGIROV ALEXANDRU M 1985 Bucuresti Triatlon individual
Da
80 CRALEA MIRCEA M 1975 TULCEA Triatlon individual Aqua Vita Delta Tulcea
Da
81 Cralea Denisa F 2005 TULCEA Triatlon individual Aqua Vita Delta Tulcea
Da
82 Perijoc Florin M 1988 Brasov Triatlon individual
Da
83 Feodor Plesco M 1983 Triatlon individual
Da
84 Pandelescu Andrei M 1977 Bucuresti Triatlon individual Nu
Da
85 Zgubea Corneliu M 1976 Bucuresti Triatlon individual Seven
Da
86 Costea Ioan M 1978 Bucuresti Triatlon individual
Da
87 bulacu bogdan M 1974 bucuresti Triatlon individual
Da
88 Dragan Florin M 1979 Bucuresti Triatlon individual
Da
89 Putanu Catalin M 1976 Pitesti Triatlon individual
Da
90 Mircea Sandu M 1970 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăAPIS MELLIFERA CARPATICA
Da
91 SPATARU Laurentiu Georges M 1971 Bucuresti Triatlon individual Athletic Cardio Club
Da
92 Mandache Magda F 1975 Bucharest Triatlon individual
Da
93 Stanciu Sebastian Florin M 1979 Bucuresti Triatlon individual justMe
Da
94 Petrescu Silviu M 1986 Bucuresti Triatlon individual
Da
95 Tanasescu Teodor M 1971 Bucuresti Triatlon individual
Da
96 Podoleanu Vlad M 1985 Bucuresti Triatlon individual
Da
97 Ciungan Lucian M 1970 Bucuresti Triatlon individual
Da
98 Borcea Adrian M 1970 Bucuresti Triatlon individual
Da
99 Diaconescu RAdu M 1974 Bucuresti Triatlon individual
Da
100 Goia Bogdan Iulian M 1987 Bucuresti Triatlon individual Calarasi Cycling Team
Da
101 Stefanescu Cristi M 1977 Bucuresti Triatlon individual Unstoppable Sport Club
Da
102 Barbulescu Aurelian M 1977 Bucuresti Triatlon individual
Da
103 Rugina Stefan M 1970 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăDan si Stefan
Da
104 Niculita Radu M 1978 Municipiul București Triatlon individual
Da
105 Constantinescu Tudor M 1976 Bucuresti Triatlon individual
Da
106 State Alexandra F 1985 Ploiesti Triatlon individual Ciucas X3
Da
107 State Dragos M 1982 Ploiesti Triatlon individual Ciucas X3
Da
108 Manicuta Monica F 1985 Bucuresti Triatlon individual
Da
109 Nemtanu Florin M 1974 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăHospice 2020
Da
110 Ispasoiu Codrut M 1980 Bucharest Triatlon individual
Da
111 Marcu Adriana Ioana F 1974 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăAmatori de Triatlon
Da
112 Moise Vlad M 1991 Bucuresti Triatlon individual
Da
113 Anghel Florian M 1986 Bucuresti Triatlon individual
Da
114 Roman Adrian M 1981 Bucharest Triatlon individual
Da
115 Ropota Radu M 1980 Bucuresti Triatlon individual
Da
116 Dobrescu Damian M 1977 Bucuresti Triatlon individual
Da
117 Citea Simina F 1986 Bucuresti Triatlon individual
Da
118 Vlada George M 1990 București Triatlon individual Nostalgia 98
Da
119 Traistaru Ion Gabriel M 1974 Craiova Triatlon individual
Da
120 Benea Bogdan M 1981 Bucuresti Triatlon individual
Da
121 Doroftei Silviu Florin M 1993 Bucuresti Triatlon individual
Da
122 Cretu Lucian M 1979 Bucuresti Triatlon individual
Da
123 Ene Mircea M 1979 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăElf
Da
124 Diamandi Iulian M 1981 Brasov Triatlon individual
Da
125 Pascali Daniel M 1972 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăPană Iute
Da
126 pascali maria F 1972 bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăcarpe triem
Da
127 Ebneter Dino M 1976 Tunari Triatlon individual
Da
128 Roman Florin-Cristian M 1972 Bucuresti Triatlon individual Seven Sport Club
Da
129 Terzi Dan M 1979 Bucuresti Triatlon individual
Da
130 Mazilu Alexandru M 1988 București Triatlon individual
Da
131 Munteanu Lucian M 1988 Bucuresti Triatlon individual
Da
132 Zavici Septimiu M 1972 Ghimbav Triatlon individual
Da
133 Zavici Denisa F 2005 Ghimbav Triatlon individual
Da
134 VARZARU VASILE M 1980 Otopeni Triatlon individual
Da
135 Kehaiyan Mihai M 1979 Bucuresti Triatlon individual
Da
136 Duclos Jeanne F 1995 Triatlon individual
Da
137 Briat Richard M 1997 Triatlon individual
Da
138 Tudor Bunescu Tudor M 2003 bucuresti Triatlon individual Plătește
139 Lupu Dan M 1973 Bucharest Triatlon individual
Da