Nr Nume Prenume Sex Varsta Localitate Proba Nume ștafetă Contribuție
1 Avram Dan Masculin 38 ani Ploiesti Ștafetă Înot + Bicicletă Nume ștafetă3oK
Am contribuit
2 Șolcan Adrian Masculin 46 ani Ploiesti Ștafetă Alergare Nume ștafetă3oK
Am contribuit
3 Piciu Octavian Masculin 41 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăAir Force 3
4 Balan Dan Masculin 36 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăAir Force 3
5 Padureanu Claudia Feminin 36 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăAir Force 3
Am contribuit
6 SURDU CONSTANTIN Masculin 49 ani BRASOV Ștafetă Înot Nume ștafetăASP BRASOV_2
Am contribuit
7 JINGA CATALIN Masculin 30 ani BRASOV Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăASP BRASOV_2
Am contribuit
8 DOGARU DARIANA Feminin 39 ani BRASOV Ștafetă Alergare Nume ștafetăASP BRASOV_2
Am contribuit
9 Rosioara Valentin Masculin 36 ani Sector 4 Ștafetă Înot Nume ștafetăATB
Am contribuit
10 Covrig Marius Masculin 31 ani Bucuresti, sector 2, bloc G3, scara 1, ap 17 Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăATB
Am contribuit
11 Nunu Mihaela Roxana Feminin 29 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăATB
Am contribuit
12 Gabor Paul Masculin 45 ani București Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăATB 2
13 Dumitrașcu George Masculin 29 ani Slobozia Ștafetă Alergare Nume ștafetăATB 2
Am contribuit
14 Mocanu Alexandru Masculin 30 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăATB 2
Am contribuit
15 Encutu Lucian Masculin 30 ani Constanta Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăBikeRehB Racing Team
Am contribuit
16 Moldoveanu Adrian Masculin 37 ani Medgidia Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăBikeRehB Racing Team
Am contribuit
17 Iancu Mihai Masculin 49 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăBlack&White Family Team
18 Iancu Simona Cristina Feminin 50 ani Bucuresti Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăBlack&White Family Team
19 Stanciu Andrei Masculin 31 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăBoolean Pundits
Am contribuit
20 Babonea Cristina Feminin 31 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăBoolean Pundits
Am contribuit
21 Neagu Ionut Masculin 27 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăBoolean Pundits
Am contribuit
22 Albu Cristian Masculin 45 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăBOYZ
Am contribuit
23 Hincu Irina Feminin 28 ani Constanta Ștafetă Alergare Nume ștafetăBOYZ
24 Barbat George Masculin 34 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăBOYZ
Am contribuit
25 Tanase Ciprian Masculin 34 ani bucharest Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăBusata
Am contribuit
26 BUSILA RADU Masculin 41 ani BUCURESTI Ștafetă Înot Nume ștafetăBusata
Am contribuit
27 SAVA DANIEL Masculin 35 ani Mogosoaia Ștafetă Alergare Nume ștafetăBusata
Am contribuit
28 Pruna Alexandru Masculin 20 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăCatalpa Triciclista
Am contribuit
29 Militaru Stefan Adrian Masculin 43 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăCatalpa Triciclista
Am contribuit
30 Preda Mihai Masculin 57 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăCatalpa Triciclista
31 Duta Ionel Masculin 27 ani Bucuresti Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăCiucasX3 Team
32 State Alexandra Feminin 33 ani PLOIESTI Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăCiucasX3 Team
Am contribuit
33 Anghel Dragoș Masculin 48 ani Câmpulung Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăDIA TEAM
Am contribuit
34 MUSCALU IONELA Feminin 40 ani Bucuresti Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăDIA TEAM
Am contribuit
35 musat daniel Masculin 49 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăDrajnuta
Am contribuit
36 David Flavian Masculin 20 ani Slon Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăDrajnuta
Am contribuit
37 Voicu Elena Feminin 40 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăEchipa blocului
Am contribuit
38 Toma Florin Masculin 40 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăEchipa blocului
Am contribuit
39 Danciu Dragos Ionut Masculin 41 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăEchipa blocului
Am contribuit
40 Vlad Tudor Masculin 43 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăFara Asfalt
Am contribuit
41 Stanciu Iulian Masculin 43 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăFara Asfalt
Am contribuit
42 Radulescu Dan Masculin 43 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăFara Asfalt
Am contribuit
43 CRISTIAN BURLACU Masculin 39 ani PLOIESTI Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăFKF
Am contribuit
44 BURLACU NICOLETA Feminin 30 ani PLOIESTI Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăFKF
Am contribuit
45 BANCIU DUMITRU MIHAIL Masculin 30 ani ploiesti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăFlying Spurs
Am contribuit
46 Bianu Matei-Claudiu Masculin 29 ani Braila Ștafetă Înot Nume ștafetăFlying Spurs
Am contribuit
47 Acaterinei Catalin Masculin 33 ani Brasov Ștafetă Alergare Nume ștafetăFlying Spurs
Am contribuit
48 Bogdan Rizescu Masculin 50 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăFun Motor
49 Dan Masut Masculin 50 ani Bucuresti Ștafetă Înot + Bicicletă Nume ștafetăFun Motor
50 MATUSICA ANA-MARIA Feminin 38 ani bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăGARGARITELE
Am contribuit
51 Dragomir LOREDANA Feminin 36 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăGARGARITELE
Am contribuit
52 PRADATU LUANA Feminin 36 ani bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăGARGARITELE
Am contribuit
53 Ursachi Serban Masculin 22 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăGood Mood
Am contribuit
54 Ursachi Catalin Masculin 51 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăGood Mood
Am contribuit
55 Preda Mihai Masculin 57 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăGood Mood
Am contribuit
56 Dumitru Dragos Masculin 32 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăGoPro
Am contribuit
57 Maxim Tiberiu Masculin 29 ani București Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăGoPro
Am contribuit
58 Ilinof Radu Masculin 29 ani Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăHarbuz in serviciu
Am contribuit
59 Popescu Andrei Masculin 27 ani Popesti Leordeni Ștafetă Alergare Nume ștafetăHarbuz in serviciu
Am contribuit
60 Nica Serban Iulian Masculin 33 ani Bucharest Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăHarbuz in serviciu
Am contribuit
61 Pal Horia Masculin 19 ani Valea Lupului Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăHPM – Pro Mountain Sports
62 Pal Eugen Stefan Masculin 51 ani Valea Lupului Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăHPM – Pro Mountain Sports
63 Pirvu Razvan Masculin 38 ani Ploiesti Ștafetă Înot + Bicicletă Nume ștafetăIna
Am contribuit
64 Pirvu Valentina Feminin 38 ani Ploiesti Ștafetă Alergare Nume ștafetăIna
Am contribuit
65 Butnaru Marius Ionut Masculin 36 ani Bucuresti Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăInvictus
Am contribuit
66 Ene Razvan Masculin 45 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăInvictus
Am contribuit
67 Gilmeanu Razvan Masculin 40 ani Constanta Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăIPA – Regiunea 2 Constanta
Am contribuit
68 Puiu Dragos Masculin 41 ani fieni Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăIPA – Regiunea 2 Constanta
69 Stanica Andreea Feminin 40 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăIPAD
70 Patrascu Ion Masculin 50 ani Pitesti Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăIPAD
71 Chioaru Mihai Masculin 44 ani BUCURESTI Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăKinetic
Am contribuit
72 Oprea Alexandru Masculin 38 ani Bucuresti Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăKinetic
Am contribuit
73 Lavender Izzy Feminin 15 ani Wells, UK Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăLazy Ladies
74 Tonita Luminita Feminin 51 ani Galati Ștafetă Înot Nume ștafetăLazy Ladies
Am contribuit
75 Filip Ilie Masculin 49 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăLeo Team
Am contribuit
76 Leonte Vlad Masculin 38 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăLeo Team
Am contribuit
77 Leonte Oana Madalina Feminin 44 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăLeo Team
Am contribuit
78 ROIBU DANIEL Masculin 35 ani Ilfov, com Chiajna Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăLibra Energize
Am contribuit
79 Obreja Vlad-Constantin Masculin 31 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăLibra Energize
Am contribuit
80 LĂTĂIANU AURELIAN-MIHAI Masculin 29 ani Reşița Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăLIVE SWIM DRINK
Am contribuit
81 IRIMIA RALUCA Feminin 31 ani Buzău Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăLIVE SWIM DRINK
Am contribuit
82 Cernea Daniela Feminin 38 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăMAD trio
Am contribuit
83 ARVA ANGELA Feminin 33 ani BUCURESTI Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăMAD trio
Am contribuit
84 Cernea Maria Feminin 28 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăMAD trio
Am contribuit
85 Iordache Andreea Diana Feminin 15 ani Glina Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăMaster Swim & Tri
86 Costel Iordache Masculin 41 ani Glina Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăMaster Swim & Tri
87 Sbarcea Gabriel Masculin 42 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăMGM
Am contribuit
88 Sbarcea Matei Masculin 17 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăMGM
Am contribuit
89 Bercea Angela Feminin 48 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăMGM
90 Voican Bogdan Daniel Masculin 31 ani Bucuresti Ștafetă Înot + Bicicletă Nume ștafetăMici cu cartofi prajiti
91 Voican Anamaria Feminin 32 ani BUCURESTI Ștafetă Alergare Nume ștafetăMici cu cartofi prajiti
92 Stanciu Sebastian Florin Masculin 40 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăPoker Night Friends
Am contribuit
93 Stirbu Teodora Feminin 46 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăPoker Night Friends
Am contribuit
94 Stirbu Mihai Masculin 40 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăPoker Night Friends
Am contribuit
95 Bodilcu Adriana Feminin 40 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăPurple Turtles
Am contribuit
96 Madalina Puchiu Feminin 43 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăPurple Turtles
97 Munteanu Mirela Feminin 119 ani Calarasi Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăPurple Turtles
98 Tudor Sebastian Masculin 26 ani București Ștafetă Înot + Bicicletă Nume ștafetăSFH
99 Tudor Cristian Masculin 24 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăSFH
100 Alecu Marius Masculin 21 ani Pantelimon Ștafetă Alergare Nume ștafetăSFH
101 Ilie Dan Masculin 42 ani Ploiesti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăSpecializații
Am contribuit
102 Pietris Ciprian Masculin 38 ani Pitesti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăSpecializații
Am contribuit
103 David Oana Feminin 38 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăSpecializații
Am contribuit
104 Matei Stefan Masculin 28 ani Adjud Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăSuportBicicleta.ro
Am contribuit
105 Dinu Alexandru Masculin 34 ani Bucharest, district 3 Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăSuportBicicleta.ro
Am contribuit
106 Pricop Victor Masculin 34 ani Bucharest Ștafetă Alergare Nume ștafetăSuportBicicleta.ro
Am contribuit
107 Iordanescu Andrei Masculin 26 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăTEAM EGNER
Am contribuit
108 Botirca Vlad Andrei Masculin 26 ani Cerasu Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăTEAM EGNER
109 Manicuta Monica Feminin 33 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăULTIMUL TREN
110 topor horatiu Masculin 49 ani ploiesti Ștafetă Alergare Nume ștafetăULTIMUL TREN
111 DAITOIU GABRIEL Masculin 37 ani PLOIESTI Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăULTIMUL TREN
112 Nicolae Gabi Masculin 48 ani Bucharest Ștafetă Înot Nume ștafetăUnicornii
Am contribuit
113 Nicolae Maria Feminin 13 ani Bucharest Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăUnicornii
114 Nicolae Irina Feminin 10 ani Bucharest Ștafetă Alergare Nume ștafetăUnicornii