Fară Asfalt

participanți triatlon

Ediția a XIV-a, 8 iunie 2024

TRIATLON individual

Nr. Nume Gen Localitate Probă Plată
1 Philippe Godard M Otopeni Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
2 Rosana Godard F Otopeni Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
3 Andrei Gaman M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
4 Catalin Negoescu M Constanta Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
5 Florin Petrescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
6 Alina Chitu F BUCURESTI Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
7 Dan Andrei Gutila M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
8 Jenő Sántha M Livezeni Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
9 Victor Grădinariu M Iași Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
10 Gabriel Adrian Dobrescu M Bucharest Triatlon + ștafetă înot Achitat
11 Eduard Moroianu M Buzau Triatlon + ștafetă înot Achitat
12 Eugen Tudor Popa M Targu Mures Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
13 Septimiu Zavici M Ghimbav Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
14 Silviu Iliescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
15 Radu Andrei Dumitrescu M București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
16 Manuel Bajescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
17 Adrian Sfirlea M Cernavoda Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
18 Stelian Hota M Tg-Mures Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
19 Liviu Vintila M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Achitat
20 Ovidiu Neghina M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
21 Sebastian Tcaciuc M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Achitat
22 Dan Masut M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
23 Corneliu Zgubea M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
24 Andrei Moldovanu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
25 Alexandru Spinu M Bucharest Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
26 Mihai Ciurea M București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
27 Catalin Barbu M Constanta Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
28 Constantin Aurel Procopiu M Constanta Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
29 Andrei Dan M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
30 Andrei Dinulescu M București Triatlon + ștafetă înot Achitat
31 Radu Popescu M București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
32 ANA MARIA APOSTOL F BUCURESTI Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
33 Alexandru Nicoara M Popesti leordeni Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
34 Leontin Mihai M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
35 Ciprian POSTELNICU M Bucharest Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
36 Emil Bituleanu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
37 ILIE FILIP M BUCURESTI Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
38 ciprian chichirita M bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
39 Cristian Stefanescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
40 Iulian LUCA M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
41 Paul Tuluca M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
42 Tiberiu Ion M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
43 Sever Olteanu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
44 Mihai Lazar M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
45 Daniela Babiuc F Iasi Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
46 Florian-Sorel Nitu M Bucharest Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
47 Stefania Manolescu F Bucharest Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
48 Mihaela Grigorescu F Buuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
49 Marius Catalin Bacescu M Dragomirești Vale Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
50 Radu Niculita M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
51 Radu Zincenco M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Achită
52 Eugen Romascanu M bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
53 Octavian Burcu M Constanta Triatlon + ștafetă înot Achitat
54 Nicolae Corbescu M BUCURESTI SECTORUL 1 Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
55 Octav Ballif M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
56 Radulescu Razvan M Brasov Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
57 Vladimir Dima M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
58 Paul Nicon M Popesti-Leordeni Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
59 Dan Cotoi M Reghin Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
60 Mioara Ilea F Cluj Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
61 Cosmin Bucuroiu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
62 Marian Oprea M Braila Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
63 Alexandru Stanciu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
64 Adrian BARBU M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
65 Daniel Musat M Sector 2 Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
66 Tudor Dobrinescu M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Achitat
67 Mihai Chitu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
68 Cristian Stefanescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
69 Mihai Selegean M București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
70 Adrian Pancescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
71 GABRIELA SOCOTEANU F BUCURESTI Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
72 Andrei Berghianu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
73 Radu Costin Marga M Constanța Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
74 Laurentiu Cimpoaca M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
75 Adrian Stroe M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
76 Adrian Mihalcea M Bucharest Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
77 Cristian Spiroiu M Popești Leordeni Triatlon + ștafetă înot Achitat
78 Kendall Peet M Bucharest Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
79 Csszer Zsombor Adam M Miercurea Ciuc Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
80 Andrei Suciu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
81 SILVIAN POIDA M Tulcea Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
82 Marius Pandelache M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat

ștafetă

Nr. Nume Gen Localitate Probă Nume ștafetă Plată
1 SORIN BIBAN M București Sector 1 Ștafetă înot + alergare Biris Goran Achitat
2 BIRIS GABRIEL M București Sector 1 Ștafetă bicicletă Biris Goran Achitat
3 Eugen-Claudiu Canceroschi M TG.MURES Ștafetă bicicletă C.C.Katch – Mi ! Achitat
4 Klaudia Sántha F Livezeni Ștafetă înot C.C.Katch – Mi ! Achitat
5 Calin Suciu M Targu Mures Ștafetă alergare C.C.Katch – Mi ! Achitat
6 Andra Cinciulescu F Bucuresti Ștafetă înot + bicicletă Cartofi prajiti Achită
7 Valentin Cinciulescu M Bucuresti Ștafetă bicicletă Cartofi prajiti Achită
8 Lorena Zincenco F Bucuresti Ștafetă bicicletă + alergare Cereale Paste si Pastile Achită
9 Radu Zincenco M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Cereale Paste si Pastile Achită
10 Matei Giurcaneanu M Bucuresti Ștafetă bicicletă CM Achitat
11 Tepelea Lisa F Bucuresti Ștafetă alergare CM Achitat
12 Ramona Tepelea F Bucuresti Ștafetă înot CM Achitat
13 Cristian Spiroiu M Popești Leordeni Triatlon + ștafetă înot Cutezătorii Achitat
14 Cristian Rey M Bucuresti Ștafetă bicicletă Doamna Nașa Achitat
15 Elena Rey F Bucuresti Ștafetă înot Doamna Nașa Achitat
16 Laura Baciu F Bucharest Ștafetă alergare Doamna Nașa Achitat
17 Ionut Ana M Popesti Leordeni Ștafetă bicicletă + alergare Domnica si Bator Achitat
18 Domnica Ana F Popesti Leordeni Ștafetă înot Domnica si Bator Achitat
19 Tudor Vlad M Bucuresti Ștafetă înot Fǎrǎ Asfalt Achitat
20 Iulian Stanciu M Bucuresti Ștafetă bicicletă + alergare Fara Asfalt Achitat
21 Emil Slusanschi M Bucuresti Ștafetă bicicletă Fara xxl Achitat
22 Radu Rugiubei M Bucuresti Ștafetă alergare Fara xxl Achitat
23 Misu Iancu M Bucuresti Ștafetă înot Fara XXL Achitat
24 Maruca Florescu F București Ștafetă înot + bicicletă FLOREȘTII Achitat
25 Alexandru Florescu M Bucuresti Ștafetă alergare FLOREȘTII Achitat
26 Irina Antoniu F Bucuresti Ștafetă bicicletă Gospodivele Achitat
27 Aline Lykiardopol Popovici F Bucuresti Ștafetă alergare GospoDivele Achitat
28 Alexandru Grigore M Bucuresti Ștafetă bicicletă + alergare Grozavii Achitat
29 Monica Gerasimou F Bucuresti Ștafetă înot Grozavii Achitat
30 Ciprian Lipsa M Galati Ștafetă bicicletă + alergare HBTop Achitat
31 Octavian Burcu M Constanta Triatlon + ștafetă înot HBTop Achitat
32 Ioana Micleușanu F București Ștafetă bicicletă Ielele Achitat
33 Dorothee Hasnas F Bucharest Ștafetă înot Ielele Achită
34 Iuliana Babiuc F Bucuresti Ștafetă înot Les Bronzes Achitat
35 Stefan Daniel Bondrea M Iasi Ștafetă bicicletă Les Bronzes Achitat
36 Stefan Agrigoroaei M Suceava Ștafetă alergare Les Bronzes Achitat
37 Mihai Oltei M Bucuresti Ștafetă alergare Luminoșii Achitat
38 Adrian Timofte M Bucuresti Ștafetă bicicletă Luminoșii Achitat
39 Manuela Capraru F Targu Jiu Ștafetă înot Luminoșii Achitat
40 Alla Gutila F Bucuresti Ștafetă alergare Max chill, no rush. Achitat
41 Violeta Dobrescu F București Ștafetă bicicletă Max chill, no rush. Achitat
42 Gabriel Adrian Dobrescu M Bucharest Triatlon + ștafetă înot Max chill, no rush. Achitat
43 Simona Cristina Iancu F Bucuresti Ștafetă alergare Moonu Family Team Achitat
44 Katia Iancu M Bucuresti Ștafetă înot + bicicletă Moonu Family Team Achitat
45 Sergiu Marinescu M Bucharest Ștafetă înot Nemuritorii Achitat
46 Stefan Militaru M Bucharest Ștafetă bicicletă + alergare Nemuritorii Achitat
47 Dan Cujbescu M Bucuresti Ștafetă bicicletă + alergare Numa’ Portelanuri Achitat
48 Eduard Moroianu M Buzau Triatlon + ștafetă înot Numa’ Portelanuri Achitat
49 Mihai Ion M Constanța Ștafetă alergare Pescarusii de Monteoru Achitat
50 Mihai Preda M Bucharest Ștafetă înot Pescarusii de Monteoru Achitat
51 Marius Andrei M Bucharest Ștafetă bicicletă Pescarusii de Monteoru Achitat
52 George Faur M Voluntari Ștafetă bicicletă + alergare Phoenix Achitat
53 Sebastian Tcaciuc M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Phoenix Achitat
54 Liviu Vintila M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Phoenix Snails Achitat
55 Andrei Tanasoff M BUCURESTI Ștafetă bicicletă + alergare Piciosii Achitat
56 Tudor Dobrinescu M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Piciosii Achitat
57 Vlad Mihalache M Bucuresti Ștafetă bicicletă Pinguinii Achitat
58 Daria Mihalache F București Ștafetă înot Pinguinii Achitat
59 Vlad-Mihai Bucur M București Ștafetă alergare Pinguinii Achitat
60 Ion Serbescu M Bucharest Ștafetă bicicletă SmockTheCat Achitat
61 Andrei Serbescu M Bucharest Ștafetă înot + alergare SmockTheCat Achitat
62 Cristina Dinulescu F București Ștafetă bicicletă + alergare The Dinos Achitat
63 Andrei Dinulescu M București Triatlon + ștafetă înot The Dinos Achitat
64 Andrei Robilă M Iasi Ștafetă înot + bicicletă THUNDER Achitat
65 Estela Mihai F Bucuresti Ștafetă alergare THUNDER Achitat