Participanți ștafetă

Nr. echipa Nume Prenume Sex Varsta Localitate Proba Nume ștafetă Concurs ștafetă Contributie
[row_num] Popovici Matei-Serban Masculin 13 ani București Ștafetă Înot Nume ștafetă2 Mai mici
Da
[row_num] Popovici Andrei Masculin 45 ani Ștafetă Bicicletă Nume ștafetă2 Mai mici
Da
[row_num] Namolosanu Vlad Masculin 13 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetă2 Mai mici
[row_num] RUGINA ALINA Feminin 16 ani Bucuresti Ștafetă Înot + Alergare Nume ștafetăALINA / FLORIN
Da
[row_num] TESULA FLORIN Masculin 34 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăALINA / FLORIN
Da
[row_num] Dancovici Alexandra Feminin 38 ani BUCURESTI Ștafetă Înot Nume ștafetăAR3Betivi DA
Da
[row_num] Trifan Adrian Masculin 38 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăAR3Betivi DA
Da
[row_num] POPESCU RADU Masculin 36 ani BUCURESTI Ștafetă Alergare Nume ștafetăAR3Betivi DA
Da
[row_num] Pandelache Marius Masculin 43 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăATB
[row_num] Selegean Mihai Masculin 43 ani Bucuresti Ștafetă Înot + Alergare Nume ștafetăCategorie grea
[row_num] Ghenadie Tiberiu Masculin 42 ani otopeni Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăCategorie grea
Da
[row_num] Purcarea Andrei Masculin 47 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăCei 4 Fantastici
[row_num] Ciocianu Dan Masculin 46 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăCei 4 Fantastici
[row_num] Ciocianu Melania Feminin 17 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăCei 4 Fantastici
[row_num] Gaman Andrei Masculin 33 ani București Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăChirc&G-man&GingisHan
Da
[row_num] Gaman Andreea Feminin 34 ani București Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăChirc&G-man&GingisHan
Da
[row_num] Chirculescu Romoșan Carina Feminin 34 ani București Ștafetă Alergare Nume ștafetăChirc&G-man&GingisHan
Da
[row_num] Crăciun Eugen Masculin 44 ani Ștafetă Bicicletă + Alergare Nume ștafetăChristmas
Da
[row_num] Crăciun Andreea Feminin 44 ani București Ștafetă Înot Nume ștafetăChristmas
Da
[row_num] Gaspar Petru Masculin 33 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăCucuruz
[row_num] RUGINA STEFAN Masculin 48 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăDAN / STEFAN
Da
[row_num] RUGINA DAN Masculin 12 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă + Alergare Nume ștafetăDAN / STEFAN
Da
[row_num] Laura Laura Feminin 35 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăDirty 30 DA
Da
[row_num] Vlada George Masculin 32 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăDoi iezi
[row_num] Alin Iordache Masculin 38 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăDonde esta el final? DA
Da
[row_num] Brasoveanu Mihai Masculin 26 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăDonde esta el final? DA
[row_num] Dondera Catalin Masculin 40 ani București Ștafetă Alergare Nume ștafetăDonde esta el final? DA
[row_num] Duta Bogdan Alexandru Masculin 37 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăfara zahar
Da
[row_num] Bianu Matei Claudiu Masculin 29 ani Braila Ștafetă Înot Nume ștafetăFlying Spurs
Da
[row_num] Bancu Andreea Ioana Feminin 28 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăFlying Spurs
Da
[row_num] Lykiardopol Popovici Aline Feminin 45 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăGospoDivele
Da
[row_num] Kehaiyan Mihai Masculin 39 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăKehaiyanii
[row_num] Filip Ilie Masculin 49 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăLeo Team
Da
[row_num] Leonte Cristian Vladut Masculin 38 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăLeo Team
Da
[row_num] Leonte Oana Madalina Feminin 44 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăLeo Team
Da
[row_num] Georgescu Radu Masculin 41 ani Corbeanca, Ilfov Ștafetă Înot + Bicicletă Nume ștafetăLes Choux
Da
[row_num] Florin Dumitriu Masculin 45 ani Galati Ștafetă Înot Nume ștafetăLupii Tineri
[row_num] Calinovschi George Masculin 40 ani Galati Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăLupii Tineri – CCG
[row_num] Preda Adrian Masculin 39 ani Galati Ștafetă Alergare Nume ștafetăLupii Tineri – CCG
[row_num] Ionescu Paul Masculin 30 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetămuschiimei
Da
[row_num] Idriceanu Mircea Masculin 31 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă + Alergare Nume ștafetăMuschiimei
Da
[row_num] Ionescu Alexandru Sorin Masculin 41 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăPALAMA
Da
[row_num] Vintila Liviu Masculin 47 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăPhoenix
Da
[row_num] Tcaciuc Sebastian Masculin 43 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăPhoenix
Da
[row_num] Sandu Mircea Eugen Masculin 49 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăRADON
Da
[row_num] PATRU EUGEN Masculin 44 ani BUCURESTI Ștafetă Alergare Nume ștafetăRADON
[row_num] Romanca Robert Masculin 38 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăRagTag
[row_num] Cismas Mihai Masculin 32 ani Bucharest Ștafetă Alergare Nume ștafetăRagTag
[row_num] Burghelea Pantelimon Masculin 40 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăRUN4FUN
Da
[row_num] Vaduva Corina Feminin 34 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăRUN4FUN
[row_num] Bragarea Radu Masculin 43 ani Bucuresti 1 Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăSexatlon
Da
[row_num] Tarcea Ionut Masculin 41 ani Sibiu Ștafetă Bicicletă + Alergare Nume ștafetăSexatlon DA
[row_num] Baia Mihnea Masculin 40 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăSmells Like Team Spirit
Da
[row_num] Gheorghe Cristian-Alexandru Masculin 40 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă + Alergare Nume ștafetăSmells Like Team Spirit
Da
[row_num] Fometescu Casiana Feminin 41 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăSportdivele
[row_num] Iancu Simona Cristina Feminin 50 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăSportdivele
[row_num] Lucaciu Adina Feminin 38 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăSportdivele
[row_num] Pietruschevici Andrei Masculin 52 ani Bucuresti Ștafetă Înot + Bicicletă Nume ștafetăStafeta Fara Nume
Da
[row_num] Niculae Alin Masculin 34 ani Bucharest Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăTeam Hercesa
Da
[row_num] Sirbu Raisa Feminin 42 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă + Alergare Nume ștafetăTeam Hercesa
Da
[row_num] Radu Cristian Masculin 51 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăTitanii
Da
[row_num] Niculae Diana Feminin 26 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăTitanii
Da
[row_num] Radu Mihnea Masculin 27 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăTitanii
Da
[row_num] Popescu Radu Teodor Masculin 38 ani Bucharest Ștafetă Alergare Nume ștafetăTrans-Pirații DA
Da
[row_num] Braticevici Edmond Masculin 41 ani Bucureşti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăTrans-Piratii DA
[row_num] Braticevici Silvia Feminin 40 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăTrans-Piratii DA
Da
[row_num] Niculescu-Duvăz Catinca Feminin 37 ani București Ștafetă Alergare Nume ștafetăTriverisorii
Da
[row_num] Plesoianu Simona Feminin 40 ani București Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăTriverisorii
Da
[row_num] Plesoianu Tudor Masculin 49 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăTriverisorii
Da
[row_num] Oana Silviu Masculin 39 ani CONSTANTA Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăVASILION CONSTANTA
Da
[row_num] Mirea Ion Masculin 49 ani CONSTANTA Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăVASILION CONSTANTA
[row_num] Apetroaie Vasile Masculin 53 ani CONSTANTA Ștafetă Alergare Nume ștafetăVASILION CONSTANTA