Participanti triatlon

Nr Nume Prenume Sex Varsta Localitate Proba Nume ștafetă Contributie
1 Vlada George Masculin 32 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăDoi iezi
Da
2 Bituleanu Emil Masculin 58 ani Bucuresti Triatlon
Da
3 Cujbescu Alexandru Masculin 39 ani București Triatlon
Da
4 Kendall Peet Masculin 47 ani Bucharest Triatlon
Da
5 Rusu Mircea Sorin Masculin 37 ani Bucuresti Triatlon
Da
6 Florescu Oana Feminin 42 ani Otopeni Triatlon
Da
7 Tcaciuc Sebastian Masculin 43 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăNord Siders
Da
8 Florescu Alexandru Masculin 42 ani Otopeni Triatlon
Da
9 Vaduva Victorin Masculin 46 ani Bucuresti Triatlon
Da
10 Balmes Adrian Masculin 38 ani București Triatlon
Da
11 Ciubotaru Eduard Masculin 43 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăNunanii
Da
12 Dobre Bogdan Masculin 38 ani Bucureşti Triatlon
Da
13 Ion Tiberiu Masculin 40 ani Bucuresti Triatlon
Da
14 Damian Cristian Masculin 39 ani Bucuresti Triatlon
Da
15 Tanasescu Teodor Masculin 47 ani Bucuresti Triatlon
Da
16 Brebulet Andrei Masculin 30 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăDiversitas
Da
17 Alin Iordache Masculin 38 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăDonde esta el final?
Da
18 Vali Umbres Masculin 43 ani Bucuresti Triatlon
Da
19 Ene Mircea Masculin 40 ani Bucuresti Triatlon
20 Vintila Liviu Masculin 47 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăThe happy snail
Da
21 Georgescu Alexandru Masculin 32 ani Bucharest Triatlon
Da
22 Georgescu Alina Feminin 36 ani Bucuresti Triatlon
Da
23 Ropota Radu Masculin 38 ani Sector 1 Triatlon
24 Niculae Alin Masculin 35 ani Bucharest Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăTeam Hercesa
Da
25 Nedelcu Emilian Masculin 41 ani Bucuresti Triatlon
26 Piticar Rodica Feminin 48 ani Bucuresti Triatlon
Da
27 Iovu Florin Masculin 40 ani Izvorani Triatlon
Da
28 Daniel Simeonov Masculin 39 ani Varna, Bulgaria Triatlon
Da
29 Modoran Adrian Masculin 40 ani Bucuresti Triatlon
Da
30 NITA ADRIAN Masculin 49 ani Maneciu Triatlon
Da
31 Gradinariu Victor Masculin 62 ani Iasi Triatlon
Da
32 Pascali Maria Feminin 46 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăCarpe Triem
Da
33 Pascali Daniel Masculin 47 ani București Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetă4George
Da
34 Filip Ilie Masculin 49 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăLeo Team
DA
35 Dobre Tiberiu Masculin 46 ani Tamasi Triatlon
Da
36 Oana Silviu Masculin 39 ani CONSTANTA Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăVASILION CONSTANTA
Da
37 Feodor Plesco Masculin 36 ani Bucharest Triatlon
38 Velicu Dordea Miriam Feminin 42 ani bucharest Triatlon
Da
39 Velicu Dordea Andrei Masculin 42 ani bucharest Triatlon
Da
40 Popescu Mizzu Masculin 47 ani bucuresti Triatlon
41 Purcaru Cristian Masculin 56 ani Bucuresti Triatlon
Da
42 Marcu Alexandru Masculin 36 ani Balotesti Triatlon
Da
43 Caprarus Stelian Masculin 44 ani București Triatlon
Da
44 Baia Mihnea Masculin 40 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăSmells Like Team Spirit
Da
45 Ignat Liviu Masculin 48 ani Timisoara Triatlon
Da
46 Bajescu Manuel Masculin 49 ani Bucuresti Triatlon
Da
47 Cosmin Popescu Masculin 35 ani Bucuresti Triatlon
Da
48 Parvanescu Alexandru Masculin 39 ani Otopeni Triatlon
Da
49 Rugina Stefan Masculin 48 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăDAN / STEFAN
50 Eftene Ionel Masculin 43 ani BUCURESTI Triatlon
Da
51 Baluta Valentin Masculin 37 ani Bucuresti Triatlon
Da
52 Iliescu Silviu Masculin 41 ani Bucuresti Triatlon
Da
53 Viasu Bogdan Masculin 51 ani Bucuresti Triatlon
Da
54 Ionescu Vlad Andrei Masculin 49 ani Bucuresti Triatlon
Da
55 Ionescu Iulia Feminin 49 ani Bucuresti Triatlon
Da
56 Chitu Alina Feminin 44 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetă3 Fast 3 Furious
Da
57 Petrescu Florin Masculin 39 ani Bucuresti Triatlon
Da
58 Obreja Vlad Masculin 31 ani Bucuresti Triatlon
Da
59 Andrei Teodor Masculin 36 ani Brasov Triatlon
60 Raicu Catalin Masculin 39 ani BUCURESTI Triatlon
Da
61 Botez Calin Masculin 39 ani Iasi Triatlon
Da
62 Cinciulescu Paul Masculin 40 ani BUCURESTI Triatlon
63 Marcu Adriana Ioana Feminin 45 ani Bucuresti Triatlon
Da
64 Ionescu Paul Masculin 30 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăMuschiimei
Da
65 Ionita Bogdan Mihai Masculin 50 ani Bucuresti Triatlon
Da
66 Grigoriu Tudor Masculin 29 ani București Triatlon
67 Luca Iulian Masculin 48 ani Bucuresti Triatlon
Da
68 Spataru Laurentiu Georges Masculin 47 ani Bucuresti Triatlon
Da
69 Barbulescu Aurelian Masculin 42 ani Bucuresti Triatlon
Da
70 Carstea Mirel Masculin 35 ani Bucuresti Triatlon
Da
71 Postolea Ginel Masculin 43 ani Triatlon
Da
72 Marza Costin Masculin 37 ani BUCURESTI Triatlon
Da
73 Sandu Mircea Eugen Masculin 49 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăRADON
Da
74 Tabacu Andrei Masculin 15 ani București Triatlon
75 Bragarea Radu Masculin 43 ani Bucuresti 1 Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăSexatlon
Da
76 Duta Bogdan Alexandru Masculin 37 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăPuşca şi cureaua lată
Da
77 Hristescu Tudor Masculin 42 ani Bucuresti Triatlon
Da
78 Ionescu Ionut Masculin 37 ani Bucharest Triatlon
Da
79 Badulescu Iulian Masculin 44 ani Bucuresti Triatlon
Da
80 Percea Titus Masculin 45 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăBARBUNII
Da
81 Nistor Ion Masculin 41 ani Bucuresti Triatlon
Da
82 Perianu Vlad Gabriel Masculin 32 ani Bucureşti Triatlon
Da
83 Nadasan Sergiu Alin Masculin 49 ani Bucuresti Triatlon
Da
84 Postelnicu Ciprian Masculin 39 ani Bucuresti Triatlon
Da
85 Rambas Radu Stelian Masculin 44 ani Bucuresti Triatlon
Da
86 Mocioiu Victor Masculin 31 ani Bucharest Triatlon
Da
87 Stan Costel Masculin 41 ani Bucharest Triatlon
Da
88 Lucian Temelcea Masculin 40 ani Bucuresti Triatlon
89 Ilie Geanina Anda Feminin 40 ani Domnesti Triatlon
90 Cristal Alexandru Masculin 37 ani Bucuresti Triatlon
Da
91 Pandelache Marius Masculin 43 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăATB
Da
92 Popovici Andrei-Nicolae Masculin 45 ani Bucuresti Triatlon
93 Kehaiyan Mihai Masculin 40 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăIronGirls + 1 Baiat
Da
94 Kalin Vezhdarov Masculin 37 ani Varna, Bulgaria Triatlon
Da
95 Solea Veronica Feminin 43 ani BUCURESTI Triatlon
Da
96 Badicut Nicoletta Feminin 45 ani BUCURESTI Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăINCREDIBIL DAR ADEVARAT
Da
97 Goia Bogdan Iulian Masculin 32 ani Bucuresti Triatlon
Da
98 Guran Mihai Masculin 49 ani Bucuresti Triatlon
Da
99 Nechita Anca Feminin 40 ani Triatlon
100 Adrian Juganaru Masculin 39 ani Bucuresti Triatlon
101 Radu Cristian Masculin 51 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăTitanii
Da
102 Gunta Andrei Masculin 37 ani Bucuresti Triatlon
Da
103 Gaman Andrei Masculin 33 ani București Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăChirc&G-man&GingisHan
Da
104 Panaite Codin Masculin 45 ani Bucuresti Triatlon
Da
105 Dragan Florin Masculin 39 ani Bucuresti Triatlon
Da
106 Felecan Oana Feminin 39 ani Bucuresti Triatlon
Da
107 Larga Stelian Masculin 45 ani Bucuresti Triatlon
Da
108 Hodorogea Dorian Masculin 33 ani Bucuresti Triatlon
Da
109 Caragata Danut Masculin 46 ani Bucureşti Triatlon
110 Apetrea Ionut Masculin 43 ani Codlea Triatlon
Da
111 Iordache Andreea Diana Feminin 15 ani Glina Triatlon
112 Angelescu Adrian Masculin 50 ani București Triatlon
Da
113 necula florin Masculin 37 ani bucuresti Triatlon
Da
114 Radu Andreea Feminin 40 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăAna Team
Da
115 Braticevici Edmond Masculin 41 ani Bucureşti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăTrans-Piratii
116 Mut Nicolae Masculin 36 ani Iasi Triatlon
Da
117 Zett Ana Feminin 16 ani Ploiesti Triatlon
118 Giurca Radu Masculin 36 ani Constanta Triatlon
119 Florin Dumitriu Masculin 45 ani Galati Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăLupii Tineri – CCG
Da
120 Bordei Adrian Masculin 57 ani București Triatlon
121 Suciu Andrei Masculin 37 ani Voluntari Triatlon
Da
122 Stoyanov Peter Masculin 43 ani Varna Bulgaria Triatlon
Da
123 Ducu Gabriel Cristian Masculin 42 ani Plopeni Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăNo Name
124 Zett Ana Feminin 16 ani Ploiesti Triatlon
125 Benescu Victor Masculin 47 ani Ramnicu Sarat Triatlon
Da
126 Yanev Alexander Masculin 49 ani Varna Bulgaria Triatlon
127 Stanciu Alexandru Masculin 42 ani Bucuresti Triatlon
128 Virgil Soncutean Virgil Masculin 43 ani București Triatlon
129 Moise Iulia-Magdalena Feminin 29 ani Popesti-Leordeni Triatlon
130 Moise Vlad Masculin 28 ani Bucuresti Triatlon
Da
131 Stanciu Tudor Masculin 30 ani Constanta Triatlon
Da
132 Socoteanu Gabriela Feminin 34 ani Bucuresti Triatlon
133 Coconu Vlad Masculin 37 ani Sector 2 Triatlon
134 Popescu Cristian Masculin 33 ani Tuzla Triatlon
135 Solea Luca Mihai Masculin 17 ani BUCURESTI Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăMiaunel si Balanel
Da
136 Badicut Matei Masculin 15 ani BUCURESTI Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăLolek si Bolek
Da
137 Buga Mircea Masculin 31 ani Bucuresti Triatlon
138 Georgescu Dragos Masculin 40 ani Bucuresti Triatlon
Da
139 Goia Alexandra Cristina Feminin 28 ani Bucuresti Triatlon
140 Popescu Gabriel-Constantin Masculin 57 ani București Triatlon
141 Zavici Septimiu Masculin 46 ani Ghimbav Triatlon
Da
142 Caraghin Razvan Masculin 43 ani Bucuresti Triatlon
143 Kovacs Szabolcs Masculin 21 ani Glodeni Triatlon
144 Dragulescu Bogdan Masculin 45 ani Bucuresti Triatlon
Da
145 Dorobantu Catalin Masculin 35 ani Bucuresti Triatlon
Da
146 Alexandru Ghica Masculin 44 ani Campina Triatlon
Da
147 Bobei Tudor Masculin 19 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăDoi baieti si jumatate
Da
148 Mickey Frunzescu Masculin 37 ani Bucuresti Triatlon
Da
149 moroianu eduard Masculin 40 ani buzau Triatlon
Da
150 Lebu Bogdan Masculin 45 ani Ostratu Triatlon
Da
151 Radulescu Razvan Masculin 40 ani Brasov Triatlon
152 Lupu Dan Masculin 46 ani Bucuresti Triatlon
Da
153 Apostol Sorin Masculin 30 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăThe fast turtles
Da
154 Dobrescu Adrian Masculin 29 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăDeloitte 1
Da
155 Popa Sebastian Masculin 32 ani Bucuresti Triatlon
156 Cinciulescu Valentin Masculin 42 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăRUN4FUN
Da
157 stanescu alexandru Masculin 36 ani ploiesti Triatlon
158 Ion Vlad Masculin 17 ani Constanta Triatlon
159 Zaharescu Andrei Bogdan Masculin 32 ani Bucuresti Triatlon
160 Marius Merlusca Masculin 47 ani Mangalia Triatlon
Da
161 Jinga-Dinu Alexandra Feminin 35 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăFetele cochetele
162 Jinga-Dinu Tiberiu Masculin 37 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăPot sa intreb 🙂
163 Vladan Laurentiu Masculin 37 ani Ilfov Triatlon
Da
164 Pintea Mihai Masculin 34 ani Bucuresti Triatlon
Da
165 Oancia Adrian Masculin 42 ani Bucuresti Triatlon
Da
166 Epure Adrian Masculin 35 ani Voluntari Triatlon
Da
167 Ion Gabriel Masculin 27 ani Popesti-Leordeni Triatlon
Da
168 Arva Marian Tiberiu Masculin 26 ani Bucuresti Triatlon
Da
169 Irimia Marius Masculin 52 ani Bucuresti Triatlon
Da
170 Radu Andrei Masculin 39 ani Bucharest Triatlon
171 Roman Florin Cristian Masculin 47 ani Bucuresti Triatlon
172 Karabahchiev Dimiter Masculin 41 ani Varna, Bulgaria Triatlon
173 Popescu Paul Masculin 45 ani BUCURESTI Triatlon
Da
174 Codita Marin Masculin 33 ani Bucuresti Triatlon
Da
175 Putanu Catalin Masculin 43 ani Pitesti Triatlon
176 Ilinof Radu Masculin 29 ani Bucuresti Triatlon
177 State Dragos Masculin 34 ani Ploiesti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăDiscover Ciucas
178 Masut Dan Masculin 50 ani Bucuresti Triatlon
179 Mircea Marius Masculin 40 ani Bucuresti Triatlon
Da
180 santha jeno Masculin 39 ani Livezeni, jud. Mures Triatlon
Da
181 Sorin Suciu Masculin 45 ani Constanta Triatlon
182 Jantea Marius Masculin 29 ani Brasov Triatlon
Da
183 Mocanu Adrian Masculin 34 ani Bucuresti Triatlon
Da
184 Raab Christian Masculin 57 ani Brasov Triatlon
Da
185 Risnoveanu Marius Adrian Masculin 44 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăPowerPraf
Da
186 Dobromir Rares Masculin 39 ani Mogosoaia Triatlon
187 popa eugen tudor Masculin 39 ani Târgu Mureș Triatlon
188 Ianoș Claudiu Masculin 31 ani București Triatlon
Da
189 Traian Petre Masculin 32 ani Constanta Triatlon
190 Dobre Iolanda Feminin 35 ani Chitila Triatlon
191 Dobre Ana Maria Feminin 14 ani Chitila Triatlon
192 Nita Dorel Masculin 44 ani Bucuresti Triatlon
Da
193 Bricov Grigori Masculin 46 ani brasov Triatlon
Da
194 Tiplea Mihaela Feminin 33 ani Campulung Triatlon
195 Badic David Masculin 15 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetă3D
Da
196 Staicu Stefan Masculin 17 ani Ilfov Triatlon
Da
197 CHIRCULESCU ROMOSAN CODRUT Masculin 43 ani Bucuresti Triatlon
Da
198 Tandara Ionut Masculin 42 ani FOCSANI Triatlon
Da
199 Bălău Andrei Alexandru Masculin 18 ani Roman Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăBărzăunii
Da
200 Samuil Valchev Masculin 32 ani Varna – Bulgaria Triatlon
201 CANCEROSCHI Eugen Masculin 45 ani Tg.Mures Triatlon
Da
202 Matei Stefan Masculin 28 ani Adjud Triatlon
Da
203 Dinu Alexandru Masculin 34 ani Bucharest, district 3 Triatlon
Da
204 Enache Cristian Masculin 38 ani Bragadiru Triatlon
Da
205 Baciu Cristin Masculin 28 ani Bucuresti Triatlon
Da
206 Chichirita Ciprian Masculin 32 ani București Triatlon
Da
207 Bura Marius Masculin 47 ani Voluntari Triatlon
Da
208 Gogoașă Codrin Masculin 15 ani Galati Triatlon
Da
209 Safar Ondrej Masculin 40 ani Prague Triatlon
210 Zodie Aida Feminin 37 ani Bucharest Triatlon
Da
211 Agusoaei Andrei Masculin 36 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăBike FM
Da
212 Becheanu Liviu Masculin 39 ani Bucuresti Triatlon
Da
213 Robert Maxim Robert Masculin 46 ani București Triatlon
214 Anghel Dragoș Masculin 48 ani Câmpulung Triatlon
Da
215 Titirisca Alexandru Masculin 35 ani Bucuresti Triatlon
Da
216 Balanescu Ciprian Masculin 34 ani Timisoara Triatlon
Da
217 Nicolau Mihaela-Alexandra Feminin 33 ani Bucuresti Triatlon
218 Gilmeanu Razvan Masculin 41 ani Constanta Triatlon
Da
219 Morari Dan Masculin 45 ani Crevedia Triatlon
Da
220 Ciulinet Iuliana Feminin 46 ani Mogosoaia Triatlon
Da
221 Toba Bogdan Masculin 40 ani BUFTEA Triatlon
Da
222 Corneliu Tohaneanu Masculin 64 ani Mangalia Triatlon
Da
223 Postu Alexandru Masculin 39 ani Bucuresti Triatlon
Da
224 Popescu Florentina Feminin 43 ani Branesti Triatlon
Da
225 Iancu Mihai Masculin 50 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăNoi
Da
226 Petre Dan Masculin 41 ani Corbeanca Triatlon
227 Bucuroiu Cosmin Masculin 35 ani Campina Triatlon
Da
228 Toma Alin Bogdan Masculin 38 ani Campina Triatlon
Da
229 Radulescu Arthur Masculin 42 ani Ploiesti Triatlon
Da
230 Sbarcea Gabriel Masculin 42 ani Bucuresti Triatlon
231 Florian Mazilu Masculin 51 ani Bucuresti Triatlon
Da
232 Chelu Corina Feminin 40 ani Bucuresti Triatlon
233 Braga Georgiana Feminin 30 ani Bucharest Triatlon
Da
234 Dan Victor Alexandru Masculin 35 ani Bucuresti Triatlon
235 Sandulescu Radu Masculin 29 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăFaraSerpasiFaraOxigen
Da
236 Gherasim Andrei Alexandru Masculin 28 ani Bucuresti Triatlon
Da
237 braga gabriel Masculin 58 ani bucuresti Triatlon
Da
238 Adrian Sfirlea Masculin 43 ani Cernavoda Triatlon
239 SAVIN MIRUNA Feminin 16 ani IASI Triatlon
Da
240 Vasilescu Vlad Masculin 39 ani Bucharest Triatlon
241 Manole Liviu Masculin 33 ani Pucioasa Triatlon
Da
242 Solacolu Gheorghe Masculin 41 ani București Triatlon
Da
243 Laurentiu Marin Dobre Masculin 45 ani Constanta Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăEUXIN 140
Da
244 Zisu Catalin Masculin 42 ani Constanta Triatlon
245 Rotariu Victor Masculin 33 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăSclipici Salbatic Coco Rico
Da
246 Braga Andrei Masculin 31 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăPorcii Zburatori
Da
247 Untila Adrian Masculin 48 ani bucuresti Triatlon
Da
248 Rotaru Daniel Masculin 45 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăJoy
Da
249 Dima Vladimir Masculin 18 ani Bucuresti Triatlon
Da
250 Iacovache Tudor Masculin 41 ani Brasov Triatlon
Da
251 Vaduva Gelu Marinica Masculin 43 ani Rm Valcea Triatlon
Da
252 Iuliu Rotaru Masculin 25 ani Triatlon
Da
253 Stoica Viorel Masculin 50 ani Urziceni Triatlon
Da
254 OPREA IULIAN Masculin 49 ani PARIS Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăSTELELE FARA NUME
Da
255 Stănimir Bogdan Masculin 36 ani Bucuresti Triatlon
Da
256 popescu dumitru Masculin 62 ani Eforie Triatlon
257 Milen Kalchev Masculin 46 ani Burgas, Bulgaria Triatlon
Da
258 Cotan Marilena Iulia Feminin 48 ani Bucharest Triatlon
259 Zainea Cristian Masculin 38 ani Bucuresti Triatlon
Da
260 Arpad Horvath Masculin 49 ani Targu Mures Triatlon
Da
261 ILIE COSTEL Masculin 41 ani Ploiesti Triatlon
262 Marin Alexandru Masculin 33 ani București Triatlon
Da
263 Spînu Dan Masculin 31 ani Constanţa Triatlon
Da
264 Lisov Eugen Masculin 31 ani Tulcea Triatlon
Da
265 Dumitran Marius Masculin 34 ani Zug Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăMirele si Burlacitele
266 Dumitran Angela Liliana Feminin 32 ani Zurich Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăMireasa si Burlaceii
267 Serban Sergiu Masculin 46 ani Triatlon
268 Wits Abe Masculin 27 ani Zurich Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăTBD
269 Sabau Sorin Masculin 40 ani Bucuresti Triatlon
Da
270 Avram Dan Masculin 38 ani Ploiești Triatlon
Da
271 Oti Tiberiu Dan Masculin 35 ani București Triatlon
Da
272 Szekeres Agnes Feminin 32 ani Odorheiu Secuiesc Triatlon
Da
273 Georgescu Valentin Masculin 52 ani Bucharest Triatlon
Da
274 Bustan Cosmin Masculin 41 ani Bucuresti Triatlon
Da
275 Niculita Radu Masculin 40 ani Bucuresti Triatlon
Da
276 Munteanu Nicolae Lucian Masculin 30 ani Constanta Triatlon
277 Mazilu Alexandru Masculin 30 ani Bucharest Triatlon
Da
278 Epure Bogdan Masculin 31 ani Bucuresti Triatlon
Da
279 Georgescu Valentin Masculin 43 ani Bucuresti Triatlon
Da
280 Cazacu Cristi Masculin 44 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăMoldoltenii
281 Tufaru Stelian Masculin 44 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăPensionarii de weekend
Da
282 Toma Cassandra Feminin 32 ani Ploiesti Triatlon
Da
283 Serbaniuc Tudor Masculin 33 ani Ploiesti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăTeam Serbaniuc
Da
284 mihai leontin Masculin 44 ani bucharest Triatlon
Da
285 Hristo Stoyanov Masculin 39 ani Varna Triatlon
Da
286 Aanitei Dragos Masculin 17 ani Bucuresti Triatlon
Da
287 Stuparu Valentin Masculin 62 ani Mangalia Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăInvictus
Da
288 Stoica Bogdan Masculin 30 ani Bucuresti Triatlon
Da
289 Biștea Radu Masculin 40 ani 2 Mai Triatlon
290 Stoica Cristian Masculin 27 ani Tarnaveni Triatlon
Da
291 Nenu Gabriel Masculin 52 ani Bucuresti Triatlon
Da
292 ERVIN TOLGYESI Masculin 51 ani Targu Mures Triatlon
Da
293 Popescu Mihai Dragos Masculin 46 ani Bucuresti Triatlon
294 Gabor Paul Masculin 45 ani București Triatlon
Da
295 Nicolau Mihaela Feminin 45 ani Galati Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăultimul tren
Da
296 Manea Andrei Masculin 35 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăPinguinii Evadati
Da
297 Binder Mihai Masculin 29 ani Bucharest Triatlon
Da
298 Nemes Alex Masculin 37 ani Bucuresti Triatlon
299 laurentiu augustin badila Masculin 23 ani Constanta Triatlon
300 Manu Alexandru Masculin 37 ani Bucuresti Triatlon
Da
301 Indreas Adrian Masculin 53 ani Bacau Triatlon
Da
302 Georgescu Bogdan Masculin 28 ani Constanta Triatlon
303 Zamfirache Florin Masculin 33 ani Bucuresti Triatlon
Da
304 Costea Ioan Masculin 41 ani Bucuresti Triatlon
Da
305 Aleman Nicolae-Ovidiu Masculin 43 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăPiciosii
306 Dobre Bogdan Masculin 34 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăAsfaltTango
Da
307 Mihailovic Vlatko Masculin 31 ani Bucharest Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăTVA
Da
308 RAdu Diaconescu Masculin 45 ani Bucuresti Triatlon
Da
309 ENACHE VASILICA Masculin 43 ani BACAU Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăOLEACA DE BICICLISTI
Da
310 Iancu David Masculin 26 ani Bucharest Triatlon
Da
311 Nemtanu Florin Masculin 46 ani Bragadiru Triatlon
Da
312 Apostu Constantin Masculin 63 ani Constanta Triatlon
Da
313 Simion Stefan Masculin 13 ani Tulcea Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăTTTTTTTTTTTTTRIDENTTRIATHLONTEAM
Da
314 Chioaru MIHAI Masculin 44 ani BUCURESTI Triatlon
315 Roman Adrian Masculin 38 ani Bucuresti Triatlon
Da
316 Vlada Sorina Feminin 32 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăZuzele
Da
317 Isopescu Ioana Feminin 44 ani Voluntari Triatlon
Da
318 Staicu Andrei Masculin 36 ani Bucuresti Triatlon
Da
319 huma adrian Masculin 42 ani Corbeanca Triatlon
320 Radbata Catalin Masculin 37 ani Bucuresti Triatlon
321 Bercu Mihai Masculin 36 ani Bucuresti Triatlon
322 Gogoneata Basarab Masculin 42 ani Bucuresti Triatlon
Da
323 Neagu Catalin Masculin 38 ani Bucuresti Triatlon
324 Dumitras Enciu Masculin 24 ani Chisinau Triatlon
Da
325 petrescu georgeta Feminin 39 ani bucuresti Triatlon
326 Bondei Radu Masculin 15 ani Bucuresti Triatlon
Da
327 Schwarz Ileana Feminin 44 ani Bucuresti Triatlon
Da
328 Braticevici Carmen Feminin 12 ani Bucuresti Triatlon
329 Stan Luca Nicolae Masculin 17 ani Corbeanca Triatlon
Da
330 Drăghicescu Victor Masculin 32 ani București Triatlon
Da
331 Rascu Pistol Denis Masculin 44 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăSplash, Flash and Dash
Da
332 Murineanu Adrian Masculin 48 ani Constanta Triatlon
Da
333 Stroe Florian Masculin 51 ani Canpina Triatlon
Da
334 Mihai Namolosanu Masculin 44 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăMGM Sport
Da
335 Mehedintiu George Masculin 17 ani Tulcea Triatlon
336 Cralea Denisa Feminin 13 ani Tulcea Triatlon
Da
337 Tranulea Cristian Masculin 18 ani constanța Triatlon
338 Ciobanel Gabriel Masculin 50 ani 2 Mai Triatlon
339 Toma Ciprian Masculin 43 ani Chitila Triatlon
Da
340 Vasilescu Adrian Masculin 44 ani Bucuresti Triatlon
Da
341 Chicu Marian Masculin 38 ani Bucuresti Triatlon
Da
342 Isaia Mihaela Feminin 39 ani BUCURESTI Triatlon
Da
343 Isaia Alexandru Masculin 41 ani Bucuresti Triatlon
Da
344 Timofte Adrian Masculin 33 ani Bucuresti Triatlon
Da
345 Babenco Cosmin Masculin 46 ani Constanta Triatlon
Da
346 Grigorescu Filip Masculin 43 ani Constanța Triatlon
347 Cojocaru Smaranda Feminin 32 ani București Triatlon
348 Cotei Bogdan Masculin 41 ani București Triatlon
349 Csender Onessa Feminin 33 ani București Triatlon