Nr. Nume Gen Localitate Probă Nume ștafetă Plată
1 Nicolae-Codrut PIELE M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
2 Alexandru Neatu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
3 Madalina Oana Leonte F Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
4 Emilian Nedelcu M București Ștafetă bicicletă Biciclistul.ro Achitat
5 marius pandelache M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
6 Natalia-Teodora Nedelcu F București Ștafetă înot + alergare Biciclistul.ro Achitat
7 Ovidiu Neghina M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
8 Ilie Filip M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
9 Thea Maria Ardeleanu F Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
10 Vlad Ilie Necula M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
11 Manuel KERGOAT M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
12 Alin Niculae M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
13 Mihai Ciurea M Municipiul București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
14 Octavian Burcu M Constanta Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
15 Victor Gradinariu M Iași Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
16 Adrian Balmes M BUCURESTI Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
17 Edmond Braticevici M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
18 Laurean Gheorghiu M Cluj-Napoca Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
19 Andreea Donca F Cluj Napoca Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
20 Marius Catalin Bacescu M Dragomirești Vale Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
21 Paul Tudor M Brasov Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
22 Emil Bituleanu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
23 Laurentiu Georges Spataru M Bucureşti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
24 Daniel Pascali M București Triatlon + ștafetă înot pt.G Achitat
25 Marius Balaj M Timisoara Ștafetă bicicletă + alergare ROCKETMAN Achitat
26 Basarab Gogoneata M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
27 Rares Crinta M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
28 Costin Marza M București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
29 Alexandru Cujbescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
30 CIPRIAN GORGOVAN M BUCURESTI Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
31 Teodora GEABUNEA F Brasov Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
32 Adrian Sfirlea M Cernavoda Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
33 Andrei Tibichi M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
34 Mihai Iancu M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot TRUST ME Achitat
35 Katia Iancu F Bucuresti Ștafetă înot Black & White Family Team Achitat
36 Simona Cristina Iancu F Bucuresti Ștafetă alergare Black & White Family Team Achitat
37 Mihaela Grigorescu F Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
38 Bogdan Vasilief M Bucuresti Ștafetă alergare Jean, Paul si Belmondo Achitat
39 Vlad Leonte M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
40 Tiberiu Ion M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
41 Victor Benescu M Râmnicu Sărat Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
42 Valeriu Holban M Cernavoda Ștafetă bicicletă + alergare Balamale Subrede Achitat
43 Petre-Cristia Spiroiu M Popesti-Leordeni Triatlon + ștafetă înot Ciresarii Achitat
44 Alexandru Patru M Crevedia, Dambovita Ștafetă alergare Ciresarii Achitat
45 Marius Popa M Bucuresti Ștafetă bicicletă Ciresarii Achitat
46 Radu Niculita M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
47 Dan Masut M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
48 Grigori Bricov M Brasov Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
49 Cristian Caramet M Constanta Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
50 Bogdan Bacescu M Ramnicu Valcea Triatlon + ștafetă înot iprotech Achitat
51 daroi oana F Bucuresti Ștafetă alergare Rockitx3 Achitat
52 Andreea Ungureanu F Bucharest Ștafetă bicicletă Rockitx3 Achitat
53 Florin Petrescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
54 Flavia Cimpean F Bucharest Ștafetă înot Rockitx3 Achitat
55 Andrei Moldovanu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
56 Daniel Arpinte M București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
57 Vlad Arpinte M Burești Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
58 Manuel Bajescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
59 Plesco Feodor M București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
60 Bogdan Dobre M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
61 Walter Hämmerle M Cernica Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
62 Cristian Damian M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
63 Mircea Sorin Rusu M București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
64 Arpad Horvath M Singeorgiu de Mures Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
65 Ionut Zaharov M Lumina Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
66 Andrei Popovici M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
67 Aline Lykiardopol Popovici F Bucuresti Ștafetă alergare Gospodivele Achitat
68 Monica Percea F Bucuresti Ștafetă înot Gospodivele Achitat
69 Ciprian Dominte M Brasov Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
70 adrian vasilescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
71 Florin Minea M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
72 Florian-Sorel Nitu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
73 Cosmin Rebenciuc M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
74 Gabriela Socoteanu F Sector 2 Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
75 TIncu Razvan M Bragadiru Ștafetă bicicletă Tache, Tincu si Monica Achitat
76 Monica Petre Tincu F Bucuresti Ștafetă alergare Tache, Tincu si Monica Achitat
77 Georgian Ionut Calin M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
78 Valentin Besleaga M Bucuresti Ștafetă înot Deloitte 1 Achitat
79 Elena-Lucia Stoian F Bucuresti Ștafetă bicicletă Deloitte 1 Achitat
80 Alexandra-Ioana Adler F Bucuresti Ștafetă alergare Deloitte 1 Achitat
81 Laurentiu-Liviu Musat M Bucuresti Ștafetă înot Deloitte 2 Achitat
82 Cornel-Ioan Coser M Bucuresti Ștafetă bicicletă Deloitte 2 Achitat
83 Maria-Corneluta Sandu F Bucuresti Ștafetă alergare Deloitte 2 Achitat
84 Alexandru-Gabriel Moraru M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Deloitte 3 Achitat
85 Vlad-Alexandru Naftan M Bucuresti Ștafetă bicicletă Deloitte 3 Achitat
86 Monica Iorgulescu F Bucuresti Ștafetă alergare Deloitte 3 Achitat
87 Alina Chitu F Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Deloitte 4 Achitat
88 Ionut-Daniel Guzu M Bucuresti Ștafetă bicicletă Deloitte 4 Achitat
89 Estera Iacob F Bucuresti Ștafetă alergare Deloitte 4 Achitat
90 Adrian-Gabriel Dobrescu M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Deloitte 5 Achitat
91 Cleopatra-Carina Maican F Bucuresti Ștafetă bicicletă Deloitte 5 Achitat
92 Ruxandra-Maria Babeanu F Bucuresti Ștafetă alergare Deloitte 5 Achitat
93 Dragos-Vlad Dimulescu M Bucuresti Ștafetă înot + alergare Deloitte 6 Achitat
94 Andy-Ciprian Cotarta M Bucuresti Ștafetă bicicletă Deloitte 6 Achitat
95 Costin-Alexandru Baluta M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Deloitte 7 Achitat
96 Corina-Elena Cioflinc F Bucuresti Ștafetă alergare Deloitte 7 Achitat
97 Andrei-Cristian Joghiu M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Deloitte 8 Achitat
98 Elena Scutariu F Bucuresti Ștafetă alergare Deloitte 8 Achitat
99 Ramona-Mihaela Popa F Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
100 Dominic-Costin Catana M Bucuresti Ștafetă bicicletă Deloitte 8 Achitat
101 Alexandru Parvanescu M Otopeni Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
102 Madalin Popa M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
103 DAVID ANDREI BADIC M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Molly Achitat
104 ROBERT BADIC M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
105 Alexandru-Nicolae Burcus M Bucuresti Ștafetă bicicletă Deloitte 7 Achitat
106 Adrian Stroe M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
107 Julien Deltor M Bucuresti Ștafetă înot + bicicletă Les débutants en force Achitat
108 Catalin Neagu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
109 Iulia Deltor F Bucuresti Ștafetă alergare Les débutants en force Achitat
110 Catalin Ivanov M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
111 Alexandru-Sorin Ionescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
112 Horatiu-Adrian Popescu M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Saturn17 Achitat
113 Tibor Peter M Bucuresti Ștafetă bicicletă + alergare Saturn17 Achitat
114 Florin IOVU M Snagov Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
115 Adrian Pancescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
116 Anca Tifigiu F Bucureşti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
117 George Alexuc M iasi Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
118 Stelian Hoța M Tg-Mures Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
119 Radu Plesea M Bucuresti Ștafetă bicicletă Jean, Paul si Belmondo Achitat
120 Ion Nistor M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
121 Tache Gabriel M Bucuresti Ștafetă înot Tache, Tincu si Monica Achitat
122 Adrian Mihaiescu M Bucuresti Ștafetă bicicletă DP2R Achitat
123 George Vasluianu M București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
124 Alex Volo M Buch Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
125 Bogdan Serte M București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
126 Marius Merlusca M Mangalia Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
127 Costin Davidescu M Bucharest Triatlon + ștafetă înot DP2R Achitat
128 Iulia Gheorghiovici F Popesti Leordeni Ștafetă alergare DP2R Achitat
129 Răzvan Zlăvog M Brasov Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
130 Ana Maria Serbaniuc F Strejnicu Ștafetă bicicletă + alergare Serbaniuc Achitat
131 Tudor Serbaniuc M Strejnicu Triatlon + ștafetă înot Serbaniuc Achitat
132 Oleg Gaidau M Ploiesti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
133 Marin Codita M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
134 Mihai Chitu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
135 Alin Iordache M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
136 Luciana Laudoniu F Bucuresti Ștafetă înot Himalaya Travel Girls Achitat
137 Ioana Felea F Bucuresti Ștafetă bicicletă Himalaya Travel Girls Achitat
138 Cristina Zbuchea F Bucuresti Ștafetă alergare Himalaya Travel Girls Achitat
139 Dragos Calin M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
140 Barbu Rizescu M Bucuresti Ștafetă înot + alergare Rizescu Achitat
141 Iorgu Rizescu M Bucuresti Ștafetă bicicletă Rizescu Achitat
142 Silviu Oana M constanta Ștafetă înot VASILION Achitat
143 Ionut Tandara M Focsani Ștafetă bicicletă VASILION Achitat
144 Vasile Apetroaiei M constanta Ștafetă alergare VASILION Achitat
145 Sebastian Tcaciuc M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Phoenix Achitat
146 George Faur M Voluntari Ștafetă bicicletă + alergare Phoenix Achitat
147 Bogdan Ilie M DOMNESTI ILFOV Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
148 Razvan Radulescu M Brasov Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
149 Mihaela Muresan F Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
150 Elena Cristina Maracineanu F BUCURESTI Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
151 Andrei Radu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
152 George Nastase M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
153 Iulian Neacsu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
154 Ionut Alexandrescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
155 Andrei-Petrut Gaman M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Melcoaicele Achitat
156 Andreea-Elena Gaman F Bucuresti Ștafetă bicicletă Melcoaicele Achitat
157 Adela-Florenta Dit F Bucuresti Ștafetă alergare Melcoaicele Achitat
158 Paul LAZAR M BUCURESTI Ștafetă bicicletă + alergare 4G Achitat
159 Mircea Mihail Manta M Bucuresti Ștafetă bicicletă Lahaia Achitat
160 Clara Ungurean F Bucuresti Ștafetă alergare Lahaia Achitat
161 Adrian Lică M Bucuresti Ștafetă înot Lahaia Achitat
162 Nicolau Mihaela F Galati Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
163 Teodor Andrei M Victoria Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
164 Radu Popescu M Bucharest Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
165 Cristian Crangasu-Brencea M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
166 Alex Tisaianu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
167 Adrian Stanciu M Bucharest Ștafetă bicicletă Canapelarii Achitat
168 Alexandra Nicolau F Bucuresti Ștafetă înot + alergare Pegas Achitat
169 Marius Dogaru M Magurele Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
170 Octavian Catana M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
171 Alexandru Goerge Stan M Bucuresti Ștafetă înot + bicicletă Draguteii Achitat
172 Roxana Rizea F Bucuresti Ștafetă alergare Draguteii Achitat
173 Adrian Angelescu M București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
174 Gabin DELTOR M RIEUPEYROUX Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
175 Liviu Manole M Balotesti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
176 OTILIA DANTIS F ROMAN Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
177 MARIAN DANTIS M ROMAN Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
178 Ioana-Dalia Ostafi F Timisoara Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
179 Arthur Radulescu M Voluntari Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
180 Calin Gavrus M Bucuresti Ștafetă înot Cei 4 Fantastici Achită
181 Dan Ciocianu M Bucuresti Ștafetă bicicletă Cei 4 Fantastici Achitat
182 Andrei Purcarea M Bucuresti Ștafetă alergare Cei 4 Fantastici Achitat
183 Bogdan Mihai IONITA M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
184 Biris Gabriel M Bucuresti Ștafetă bicicletă Biris Goran Achitat
185 Biban Sorin M Bucuresti Ștafetă înot + alergare Biris Goran Achitat
186 Adrian Mihalcea M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
187 Catalin Ion Matei M Voluntari Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
188 IOAN AURELIAN BOBEI M Bucuresti Ștafetă înot DOI BAIETI SI JUMATATE Achitat
189 TUDOR BOBEI M Bucuresti Ștafetă bicicletă DOI BAIETI SI JUMATATE Achitat
190 VLAD BOBEI M Bucuresti Ștafetă alergare DOI BAIETI SI JUMATATE Achitat
191 Gherghe Ionut-Sorin M Constanta Triatlon + ștafetă înot Crazy Seagulls Achitat
192 Andrei Rusu M București Ștafetă bicicletă Nu rapizi, dar furiosi Achitat
193 Robert Vasiliu M Bucov Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
194 Tatiana Staicu F Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Sarea in bucate Achitat
195 Mihai Guran M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
196 Maria Pascali F Bucuresti Ștafetă înot + alergare Ingerasii cu doua labute Achitat
197 Adrian Stefan M Bragadiru Ștafetă bicicletă Ingerasii cu doua labute Achitat
198 Cristina Mocanu F Bucuresti Ștafetă bicicletă + alergare Sarea in bucate Achitat
199 Ion Alexandru Anghelescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
200 Zisu Catalin M Constanta Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
201 Nicolae_Matei Aleman M BUCURESTI SECTORUL 2 Ștafetă înot Nu rapizi, dar furiosi Achită
202 Daniela Babiuc F Iasi Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
203 Iulia Malis F Bucuresti Sector 2 Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
204 Cristian Misaila M Bucuresti Ștafetă înot CITY BREAK Achitat
205 Sorin Ungur M Popesti Leordeni Triatlon + ștafetă înot Delfinul si Moldoveanul #DP2R Achitat
206 Marius Furceanu M Bucuresti Ștafetă bicicletă + alergare Delfinul si Moldoveanul #DP2R Achitat
207 Remus Serbaneci M Ghimbav Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
208 Bogdan-Iulian Goia M București – București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
209 Sergiu Oancea M Galati Ștafetă bicicletă CITY BREAK Achitat
210 Laurentiu Vladan M Ilfov Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
211 Dragos Georgescu M Bucharest Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
212 Lucian Serban M Târgoviște Ștafetă înot Bobitzele alpine Achitat
213 Dragos Marasescu M Municipiul București Ștafetă bicicletă Bobitzele alpine Achitat
214 Catalina Calapod F Bucuresti Ștafetă alergare Bobitzele alpine Achitat
215 Ciprian Olaru M Galati Ștafetă alergare CITY BREAK Achitat
216 Iolanda Dobre F Chitila Triatlon + ștafetă înot Sonic Achitat
217 Laurențiu Bucur M București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
218 Mihai Selegean M București Ștafetă înot + alergare Doar cu entuziasm Achitat
219 Alina Georgescu F Bucuresti Ștafetă bicicletă + alergare Fast Seven Furious Achitat
220 Brindusa Cacovean F București Ștafetă înot Fast Seven Furious Achitat
221 Bogdan Epure M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
222 Victor Petru Zarioiu M Bucuresti Ștafetă alergare Nu rapizi, dar furiosi Achitat
223 Valentin Botea M Sabareni Ștafetă bicicletă + alergare Sonic Achitat
224 Tudor Hristescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
225 ANA-MARIA MATUSICA F bucuresti Ștafetă bicicletă GARGARITELE Achitat
226 Cristina Leca F Bucuresti Ștafetă alergare GARGARITELE Achitat
227 Dan Terzi M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
228 Mihai Kehaiyan M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
229 Alexandru Marcu M Balotesti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
230 Codruț Căciulă M Otopeni Ștafetă înot Poiana cu Zumzet Achitat
231 Mihaela Tiplea F Campulung Ștafetă înot GARGARITELE Achitat
232 Dan Lupu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
233 Dan Mateescu M București Ștafetă înot Jean Paul si Belmondo Achitat
234 Dragos Corneliu Danau M Bucuresti Ștafetă bicicletă Doar cu Entuziasm Achitat
235 RADU GIURCA M Constanța Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
236 Jozsef Benkes M Gheorgheni Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
237 dragos duta M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
238 Gabriel Bercovici M Popesti Leordeni Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
239 Laurentiu Ceetu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
240 Dorin Maxim M Otopeni Ștafetă bicicletă + alergare Poiana cu Zumzet Achitat
241 Andrei Serbescu M Bucuresti Ștafetă înot PIXEL POWER Achitat
242 Adrian Untaru M Bucuresti Ștafetă alergare PIXEL POWER Achitat
243 Matei Untaru M Bucuresti Ștafetă bicicletă PIXEL POWER Achitat
244 Catalin Dorobantu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
245 Bogdan Rucareanu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
246 Vlad Giurcaneanu M Solihull – Marea Britanie Ștafetă înot + alergare Alton Towers Achitat
247 Luca Mara M Bucuresti Ștafetă bicicletă Alton Towers Achitat
248 Adrian Indreas M Bacău Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
249 MIRCEA PREPELITA M Bucuresti Ștafetă bicicletă Tutankhamunii Achitat
250 Alexandru Cristal M București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
251 leontin mihai M bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
252 Andrei Neacsu M Amsterdam Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
253 Victor Rotariu M Rasnov Romacril Triatlon + ștafetă înot Sclipici Salbatic Coco Rico Achitat
254 Oana Leta F Rasnov Ștafetă bicicletă + alergare Sclipici Salbatic Coco Rico Achitat
255 CATINCA DOBREANU F Bacau Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
256 tudor stoica M bucharest Ștafetă bicicletă ATT Achitat
257 smaranda stoica F bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
258 Tudor Antemir M Bucuresti Ștafetă alergare ATT Achitat
259 Ionut Apetrea M Codlea Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
260 Alexandru Manu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
261 Mihai Binder M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
262 Cristian Constantin Sultana M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
263 Alexandru Titirisca M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
264 Mihaela-Alexandra Nicolau F Bucuresti Ștafetă bicicletă Bebetlonistii Achitat
265 Vlad Moise M Bucuresti Ștafetă alergare Bebetlonistii Achitat
266 Bogdan Mihai M Bucuresti Ștafetă alergare Tutankhamunii Achitat
267 Iulia-Magdalena Moise F Popesti-Leordeni Ștafetă înot Bebetlonistii Achitat
268 Bogdan Duta M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Foaia mica si pinionu’ mare Achitat
269 Gabriel Nenu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
270 Mihaela Isaia F Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Kukuruku Achitat
271 Andra Isaia F Bucuresti Ștafetă bicicletă Kukuruku Achitat
272 Radu Isaia M Bucuresti Ștafetă alergare Kukuruku Achitat
273 Eduard Ionescu M Constanta Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
274 SANDU MIRCEA EUGEN M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
275 Robert Mihai M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
276 Ioana Isopescu F Voluntari Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
277 HALUNGA CATALIN VASILE M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
278 Mihail-Gabriel Barbuta M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
279 ana stoica F bucuresti Ștafetă înot PAA Achitat
280 petru manea M bucuresti Ștafetă alergare PAA Achitat
281 alexandru hociota M bucuresti Ștafetă bicicletă PAA Achitat
282 Ileana Lucian F Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
283 Valentin Lucian M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
284 Claudiu Gavril M Bucuresti Ștafetă bicicletă + alergare Foaia mica si pinionu’ mare Achitat
285 Teodora Stoica F Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
286 Marius Irimia M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
287 Cristian Rey M BUCHAREST Ștafetă bicicletă Bluzzz 150 Achitat
288 Elena Rey F BUCHAREST Ștafetă înot Bluzzz 150 Achitat
289 Radu Popescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
290 RADU GEORGESCU M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
291 Alexandra Goia F Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Muschetarii alpini Achitat
292 Radu-Daniel Loghin M Bucuresti Ștafetă bicicletă Muschetarii alpini Achitat
293 Andra Tanasescu F Gura Humorului Ștafetă alergare Muschetarii alpini Achitat
294 Alexandru Marin M București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
295 Marius Macarescu M Bucuresti Ștafetă bicicletă + alergare Profructta Racing Team Achitat
296 FLORIN NECULA M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Profructta Racing Team Achitat
297 Andreea Helmis F bucuresti Ștafetă înot KAA Achitat
298 Vasile Varzaru M Otopeni Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
299 Ana Helmis F Bucuresti Ștafetă alergare KAA Achitat
300 Catalin Homeag F bucuresti Ștafetă bicicletă KAA Achitat
301 Doris Vlad F Bucuresti Ștafetă înot Fără Asfalt Achitat
302 Dan Radulescu M Bucuresti Ștafetă bicicletă Malagousia Team Achitat
303 Iulian Stanciu M Bucuresti Ștafetă alergare Malagousia Team Achitat
304 Ghita Pinca M Bucuresti Ștafetă înot Malagousia Team Achitat
305 Stefan Staicu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
306 Septimiu Zavici M Ghimbav Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
307 Mircea Olaru M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
308 Gabriel Sbarcea M București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
309 simona barabas F Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
310 mircea nan M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
311 Elena Radulescu F Bucuresti Ștafetă alergare CCE Achitat
312 Ciprian Toma M Bucuresti Ștafetă înot CCE Achitat
313 Cipri Toma M Bucuresti Ștafetă bicicletă CCE Achitat
314 Cosmin Pascal M Bucuresti Ștafetă bicicletă + alergare PC Achită
315 Cornel Gheorghe M Bucuresti Ștafetă bicicletă + alergare SAVEDEM Achitat
316 Adrian Micu M Brasov Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
317 Cristian Sanda M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
318 Mina Dima F Otopeni Ștafetă bicicletă Molly Achitat
319 Olafur Pall Olafsson M Otopeni Ștafetă alergare Molly Achitat
320 Andrei Dan M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
321 Andreea Soneriu F Brasov Ștafetă alergare Bluzzz150 Achitat
322 Mihai Dragos Popescu M bucharest Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
323 Adrian Morarasu M bucharest Ștafetă bicicletă Motorash Achitat
324 Elena ILIUTA F bucharest Ștafetă alergare Motorash Achitat
325 Radu Bistea M 2 Mai Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
326 Catalin Negoescu M Constanta Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
327 Serban Fratila M București Ștafetă înot Phoenix Achitat
328 Alexandru Grozea M București Ștafetă bicicletă Phoenix Achitat
329 Virgil Topirceanu M Bucharest Ștafetă alergare Phoenix Achitat
330 Sorin Prislopan M Brașov Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
331 Luca Spermezan M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
332 Matei Dan M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
333 Kendall Peet M Bucharest Triatlon + ștafetă înot Motorash Achitat
334 Cătălin Tănasie M București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
335 Natasa Dumitran F Rosu Ștafetă înot NEMA Achitat
336 Angela+Ema Dumitran F Bucuresti Ștafetă alergare NEMA Achitat
337 Marius Dumitran M Bucharest Ștafetă bicicletă NEMA Achitat
338 Alina Fercu F Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
339 Catalin Moga M Brasov Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
340 Laszlo Imreh M Sfantu Gheorghe Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
341 Sorin Bobeica M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
342 Titus Percea M Bucharest Ștafetă înot HaiHaiCaSePoate Achitat
343 Dragos Ivan M Bucuresti Ștafetă bicicletă HaiHaiCaSePoate Achită
344 Vlad Namolosanu M Bucuresti Ștafetă alergare HaiHaiCaSePoate Achitat
345 Radu Giurca M Constanța Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
346 Andrei Buzica M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
347 Laurentiu Spermezan M Corbeanca Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
348 Nicoleta Capota F Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
349 Relu Poalelungi M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
350 Valentin Cinciulescu M Bucuresti Ștafetă înot + bicicletă Cinciarii Achită
351 Andra Cinciulescu F Bucuresti Ștafetă alergare Cinciarii Achită
352 Geanina Anda Ilie F Domnesti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
353 Maximilian Ilea M Tărgu Mureș Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
354 Vlad Georgescu M Bucharest Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
355 Eugen Romascanu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
356 Ramona Tepelea F Bucharest Ștafetă înot Delfinul Tri Achită
357 Mihai Namolosanu M Bucharest Ștafetă bicicletă Delfinul Tri Achitat
358 Robert Maxim M Bucharest Ștafetă alergare Delfinul Tri Achitat
359 Ioan Marian Stoide M Timisoara Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
360 Virgil Ichim M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
361 Rares Mircea Nica M Mogosoaia Ștafetă bicicletă + alergare MucCelMic Achită