Participanți la proba triatlon individual

Nr. Nume Gen Vârstă Localitate Probă Nume ștafetă Club Contribuție
1 Vlada George M 1986 București Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăNostalgia ’98
Da
2 Poiana Andreea F 1992 București Triatlon individual Plătește
3 Bradis Adrian M 1975 Bucuresti Triatlon individual
Da
4 Vlada Sorina F 1986 Bucuresti Triatlon individual Plătește
5 Nedelcu Emilian M 1978 Bucuresti Triatlon individual Plătește
6 moroianu eduard M 1979 buzau Triatlon individual
Da
7 Tudor Dolhascu M 1968 Iasi Triatlon individual W2W Plătește
8 Gradinariu Victor M 1956 Iasi Triatlon individual Iasi Bike
Da
9 Georgescu Alexandru M 1986 Bucharest Triatlon individual SEVEN SPORT CLUB Plătește
10 Spavelko Rastislav M 1976 Chitila Triatlon individual
Da
11 Popa Adrian M 1988 bucuresti Triatlon individual Plătește
12 Calin Lia Roxana F 1979 Craiova Triatlon individual Plătește
13 Chitu Mihai M 1986 Bucuresti Triatlon individual Plătește
14 ALEMAN Nicolae-Ovidiu M 1975 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăPiciosii Plătește
15 Daniel Voinu M 1999 Arad Triatlon individual Plătește
16 Cujbescu Alexandru M 1979 București Triatlon individual
Da
17 Andrei Teodor M 1982 Victoria Triatlon individual Plătește
18 Negrus Anda F 1987 Victoria Triatlon individual Plătește
19 Tudor Bunescu Tudor M 2003 Bucuresti Triatlon individual Plătește
20 Tibichi Andrei M 1994 Bucuresti Triatlon individual
Da
21 Vranceanu Razvan M 1987 Bucuresti Triatlon individual
Da
22 Gunta Andrei M 1981 Bucuresti Triatlon individual
Da
23 Saftel Mihaita Alin M 1991 Bucharest Triatlon individual Plătește
24 Isac Marian M 1972 Bucuresti Triatlon individual Plătește
25 Filipescu Radu Zorel M 1998 Bucuresti Triatlon individual
Da
26 Parvanescu Alexandru M 1979 Otopeni Triatlon individual
Da
27 Zamfirache Florin M 1985 Bucuresti Triatlon individual Plătește
28 Teodorescu Vlad M 1991 Bucuresti Triatlon individual Plătește
29 Negoescu Catalin M 1978 Constanta Triatlon individual
Da
30 Burtea Cosmin M 1984 Bucuresti Triatlon individual
Da
31 Gilmeanu Razvan M 1978 Constanta Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăIPA 2 Constanta Plătește
32 Teodoroiu Georgian-Bogdan M 1994 Fieni Triatlon individual
Da
33 Titirisca Alexandru M 1983 Bucuresti Triatlon individual
Da
34 Zodie Aida F 1981 Bucharest Triatlon individual
Da
35 Popescu Alexandru Cosmin M 1984 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăEscu
Da
36 Tiberiu Ion M 1978 București Triatlon individual
Da
37 Faraon Iustina F 1984 Bucuresti Triatlon individual Plătește
38 Niculae Alin M 1984 Bucuresti Triatlon individual
Da
39 Ciulinet Iuliana F 1973 Mogosoaia Triatlon individual Plătește
40 Sabau Sorin M 1979 Bucuresti Triatlon individual
Da
41 baraitaru marius M 1986 Bucuresti Triatlon individual Plătește
42 Daniel Simeonov M 1980 Bulgaria, Varna Triatlon individual Velos Cycling Varna
Da
43 Rusu Mircea Sorin M 1981 Bucuresti Triatlon individual
Da
44 Codita Marin M 1985 BUCURESTI Triatlon individual
Da
45 Benescu Victor M 1971 Buzau Triatlon individual Plătește
46 Citea Simina F 1986 Bucuresti Triatlon individual Plătește
47 Dobrescu Damian M 1977 Bucuresti Triatlon individual Plătește
48 Bondei Radu M 2004 Bucuresti Triatlon individual MASTER SWIM AND TRI
Da
49 Nastasi Sergiu M 1984 Bucuresti Triatlon individual Engery
Da
50 Tcaciuc Sebastian M 1975 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăPhoenix
Da
51 Sfirlea Adrian M 1975 Cernavoda Triatlon individual Atomul Plătește
52 duta dragos M 1984 bucuresti Triatlon individual Plătește
53 Vintila Liviu M 1972 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăZaizai GPV Romania
Da
54 ADRIAN NITA M 1969 MANECIU Triatlon individual Plătește
55 Baia Mihnea M 1979 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăSmells Like Team Spirit
Da
56 Campianu Bogdan M 1966 Bucuresti Triatlon individual
Da
57 Sorin Boriceanu M 1980 Bucuresti Triatlon individual Triatlon Club Energy
Da
58 Carstea Mirel M 1984 Bucuresti Triatlon individual
Da
59 Manole Liviu M 1986 Balotești Triatlon individual Plătește
60 Costel Tirila M 1976 Galati Triatlon individual
Da
61 Racu Florin M 1985 Bucuresti Triatlon individual
Da
62 Jantea Catalin M 1987 Bucuresti Triatlon individual Plătește
63 Masut Dan M 1968 Bucuresti Triatlon individual Sportul Pentru Tine Plătește
64 Duta Bogdan M 1982 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăE = m x c^2 Plătește
65 Tigau Mihai M 2002 Bucuresti Triatlon individual
Da
66 Ionita Teodor M 1982 Galati Triatlon individual
Da
67 Serbu Radu M 1987 Bucuresti Triatlon individual
Da
68 Modoran Adrian M 1978 Bucuresti Triatlon individual
Da
69 Nenu Gabriel M 1966 Bucuresti Triatlon individual
Da
70 Vasile George M 1978 Cumpăna Triatlon individual Plătește
71 Mircea Marius M 1978 Bucuresti Triatlon individual Numa’ Portelanuri
Da
72 Vieru Anda F 1973 Galati Triatlon individual RSR GALAȚI
Da
73 Mária Szakács F 1973 Miercurea Ciuc Triatlon individual Harghita Triathlon Club Plătește
74 Ciprian Bălănescu M 1985 Timisoara Triatlon individual CS Rude Compettiton
Da
75 Jantea George Alin M 1986 Bucuresti Triatlon individual
Da
76 Faur George M 1973 Voluntari Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăPhoenix
Da
77 Barbulescu Constantin M 1979 Bucuresti Triatlon individual
Da
78 Iancu Mihai M 1969 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăClanul Iancu
Da
79 Cuc Valeriu M 1957 Bucuresti Triatlon individual Plătește
80 Popa Eugeniu M 1977 Bucuresti Triatlon individual Plătește
81 Ene Mircea M 1979 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăELF Plătește
82 Bituleanu Emil M 1961 Bucuresti Triatlon individual Energy
Da
83 Badic David M 2003 Bucuresti Triatlon individual Plătește
84 Crefelean Ionut M 1981 Campulung Moldovenesc Triatlon individual Plătește
85 Ignat Liviu M 1971 Timisoara Triatlon individual AlternativeTM Plătește
86 Rodica Rodica F 1971 Bucuresti Triatlon individual Plătește
87 Gaman Andrei M 1985 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăChirc&G-man&GingisHan
Da
88 Untila Adrian M 1970 bucuresti Triatlon individual
Da
89 Bituleanu Maria F 2000 Bucuresti Triatlon individual Seven
Da
90 Simion Stefan M 2005 Tulcea Triatlon individual Trident Triathlon Team Constanța Plătește
91 Ivanov Catalin M 1987 Bucuresti Triatlon individual
Da
92 Leca Cristian M 1990 București Triatlon individual Plătește
93 Iancu Ovidiu M 1978 Campina Triatlon individual Plătește
94 Brebulet Andrei M 1988 Bucharest Triatlon individual Bikexpert racing team Plătește
95 Badic David Andrei M 2003 bucharest Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetă3D dinamo Plătește
96 Adam Stefan M 1983 Bucuresti Triatlon individual Plătește
97 Panaite Codin M 1973 Bucuresti Triatlon individual
Da
98 Mihai Ionut M 1974 bucharest Triatlon individual
Da
99 Bajescu Manuel M 1970 Bucuresti Triatlon individual Unstoppable
Da
100 Tudor Paul M 1981 Brasov Triatlon individual Plătește
101 Postelnicu Ciprian M 1980 Bucharest Triatlon individual Plătește
102 Musat Alexandru M 1985 Brasov Triatlon individual
Da
103 Murat Ali M 1985 Bucuresti Triatlon individual Plătește
104 Eftene Ionel M 1975 Bucuresti Triatlon individual
Da
105 stanescu alexandru M 1982 ploiesti Triatlon individual
Da
106 Marza Costin M 1982 Buc Triatlon individual
Da
107 Serbaneci Alin M 1986 Brasov Triatlon individual
Da
108 Petrescu Florin M 1979 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăUndertrained and Overconfident
Da
109 Dobrescu Gabriel-Adrian M 1989 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăWe Who Shall Not Be Named
Da
110 Moraru Alexandru-Gabriel M 1986 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăLupii dacici
Da
111 Apostol Sorin-Alexandru M 1988 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăForgot to Warm-up
Da
112 Calota Nicolae M 1985 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăSportisimo
Da
113 Potop Oana-Marina F 1989 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăFaster than Sound
Da
114 Chitu Alina F 1974 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăAndy’s Angels!
Da
115 Tabalae Petronela F 1990 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăeXacT
Da
116 Radulescu Razvan M 1978 Brasov Triatlon individual Plătește
117 Torazzina Erika F 1978 Voluntari Triatlon individual
Da
118 Popovici Andrei Nicolae M 1973 Bucuresti Triatlon individual
Da
119 Lucian Temelcea M 1979 Bucuresti Triatlon individual C.S. Sportul Pentru Tine
Da
120 Uifalean Stefan M 2002 Otopeni Triatlon individual Plătește
121 Ambrus Attila M 1968 Miercurea Ciuc Triatlon individual Siculus Cycling ClubSiculus Alpin Club
Da
122 GINGIROV ALEXANDRU M 1985 Bucuresti Triatlon individual
Da
123 CRALEA MIRCEA M 1975 TULCEA Triatlon individual Aqua Vita Delta Tulcea
Da
124 Cralea Denisa F 2005 TULCEA Triatlon individual Aqua Vita Delta Tulcea
Da
125 Perijoc Florin M 1988 Brasov Triatlon individual
Da
126 Feodor Plesco M 1983 Triatlon individual Plătește
127 Pandelescu Andrei M 1977 Bucuresti Triatlon individual Nu
Da
128 Gabriel Dumitrache M 1981 Bucharest Triatlon individual Plătește
129 Zgubea Corneliu M 1976 Bucuresti Triatlon individual Seven
Da
130 Costea Ioan M 1978 Bucuresti Triatlon individual Plătește
131 Costea Ioan M 1978 Bucuresti Triatlon individual
Da
132 bulacu bogdan M 1974 bucuresti Triatlon individual
Da
133 Dragan Florin M 1979 Bucuresti Triatlon individual
Da
134 Blagoi Daniel M 1991 Triatlon individual Plătește
135 Putanu Catalin M 1976 Pitesti Triatlon individual
Da
136 Mircea Sandu M 1970 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăAPIS MELLIFERA CARPATICA
Da
137 SPATARU Laurentiu Georges M 1971 Bucuresti Triatlon individual Athletic Cardio Club
Da
138 Mandache Magda F 1975 Bucharest Triatlon individual
Da
139 Stanciu Sebastian Florin M 1979 Bucuresti Triatlon individual justMe
Da
140 Petrescu Silviu M 1986 Bucuresti Triatlon individual
Da
141 Tanasescu Teodor M 1971 Bucuresti Triatlon individual
Da
142 Podoleanu Vlad M 1985 Bucuresti Triatlon individual
Da
143 Ciungan Lucian M 1970 Bucuresti Triatlon individual
Da
144 Borcea Adrian M 1970 Bucuresti Triatlon individual
Da
145 Diaconescu RAdu M 1974 Bucuresti Triatlon individual
Da
146 Goia Bogdan Iulian M 1987 Bucuresti Triatlon individual Calarasi Cycling Team
Da
147 Stefanescu Cristi M 1977 Bucuresti Triatlon individual Unstoppable Sport Club
Da
148 Barbulescu Aurelian M 1977 Bucuresti Triatlon individual
Da
149 Rugina Stefan M 1970 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăDan si Stefan Plătește
150 Niculita Radu M 1978 Municipiul București Triatlon individual
Da
151 Constantinescu Tudor M 1976 Bucuresti Triatlon individual
Da
152 Petu Mihai M 1983 Ploiesti Triatlon individual Plătește
153 State Alexandra F 1985 Ploiesti Triatlon individual Ciucas X3
Da
154 State Dragos M 1982 Ploiesti Triatlon individual Ciucas X3
Da
155 Manicuta Monica F 1985 Bucuresti Triatlon individual
Da
156 Baicu Andrei Marius M 1997 Bucuresti Triatlon individual Plătește
157 Nemtanu Florin M 1974 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăHospice 2020
Da
158 Ispasoiu Codrut M 1980 Bucharest Triatlon individual
Da
159 RADU POPESCU M 1982 Bucuresti Triatlon individual Plătește
160 Marcu Adriana Ioana F 1974 Bucuresti Triatlon individual + Ștafetă Înot Nume ștafetăAmatori de Triatlon
Da
161 Moisei Bogdan-Andrei M 1994 Mangalia Triatlon individual Plătește
162 Moise Iulia-Magdalena F 1990 Popesti-Leordeni Triatlon individual Plătește
163 Moise Vlad M 1991 Bucuresti Triatlon individual Plătește
164 ANTONESI NICUSOR M 1995 Constanța Triatlon individual Expelled Concept Plătește
165 Popescu Mihai Dragos M 1973 Bun Triatlon individual Plătește