Participanti triatlon

Nr Nume Prenume Sex Varsta Localitate Proba Nume ștafetă Contribuție
1 Ionescu Iulia Feminin 49 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
2 Ionescu Vlad-Andrei Masculin 49 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
3 DANTIS OTILIA Feminin 38 ani ROMAN Triatlon
Am contribuit
4 DANTIS MARIAN Masculin 38 ani ROMAN Triatlon
Am contribuit
5 Sprinceana Radu Ioan Masculin 38 ani Triatlon
6 Caprarus Stellian Masculin 44 ani București Triatlon
Am contribuit
7 Juncu Ioan Bogdan Masculin 26 ani Roman Triatlon
Am contribuit
8 Mihaila Sebastian Masculin 43 ani Cernavoda Triatlon
Am contribuit
9 Cujbescu Alexandru Masculin 39 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
10 Turiga-Mechenici Stefan Masculin 36 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
11 Vintila Liviu Masculin 47 ani Bucuresti Triatlon
12 Bragarea Radu Masculin 42 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
13 Birjovanu Luminita Feminin 50 ani Roman Triatlon
Am contribuit
14 David Andrei Masculin 41 ani Campina Triatlon
Am contribuit
15 Citea Maria Simina Feminin 32 ani București Triatlon
16 Dumitru Dragos Masculin 32 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăGoPro
Am contribuit
17 Muț Nicolae Masculin 35 ani Iasi Triatlon
Am contribuit
18 CRISTIAN BURLACU Masculin 39 ani PLOIESTI Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăFKF
Am contribuit
19 IONITA Bogdan Mihai Masculin 50 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
20 Birjovanu Cristian Masculin 44 ani Roman Triatlon
Am contribuit
21 Minea Marius Sorin Masculin 37 ani Pitesti Triatlon
Am contribuit
22 Larga Stelian Masculin 45 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
23 Gaina Lucian Masculin 37 ani Fălticeni Triatlon
Am contribuit
24 Gogoneata Basarab Masculin 42 ani Bucuresti Triatlon
25 Stefanescu Cristian Masculin 41 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
26 Henter Balsz Timea Feminin 31 ani Bucuresti Triatlon
27 radu lucian Masculin 47 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
28 Vladan Laurentiu Masculin 37 ani Ilfov Triatlon
Am contribuit
29 cotei Bogdan Masculin 40 ani Bucuresti Triatlon
30 Filip Ilie Masculin 49 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăLeo Team
Am contribuit
31 popescu mizzu Masculin 47 ani bucuresti Triatlon
32 Cretulescu Mihai Masculin 43 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
33 Blaga Radu Masculin 40 ani Otopeni Triatlon
34 Berar George Masculin 36 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
35 Rastislav Spavelko Masculin 42 ani Chitila Triatlon
Am contribuit
36 Ilie Costel Masculin 41 ani Ploiesti Triatlon
Am contribuit
37 Botez Calin Masculin 39 ani Iasi Triatlon
Am contribuit
38 Stăncescu Dan Masculin 36 ani Ploiești Triatlon
Am contribuit
39 Cazacu Cristian Masculin 44 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
40 Selegean Mihai Masculin 43 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
41 serban iulian Masculin 38 ani ploiesti Triatlon
42 Bertaru Valentin Masculin 38 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
43 Dorobantu Elena Feminin 40 ani baicoi Triatlon
Am contribuit
44 CHITU DRAGOS Masculin 32 ani BUCURESTI Triatlon
45 Goia Bogdan Iulian Masculin 32 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
46 necula florin Masculin 37 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
47 Birjovanu Ionut Masculin 16 ani Roman Triatlon
48 Ovidiu Neghina Masculin 38 ani BUCURESTI Triatlon
Am contribuit
49 Moise Iulia-Magdalena Feminin 28 ani Popesti-Leordeni Triatlon
Am contribuit
50 Moise Vlad Masculin 27 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
51 Chioaru Mihai Masculin 44 ani BUCURESTI Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăKinetic
Am contribuit
52 Toda Catalin Masculin 43 ani București Triatlon
Am contribuit
53 Bajescu Manuel Masculin 48 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
54 Stanciu Alexandra Cristina Feminin 28 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
55 Kehaiyan Mihai Masculin 39 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
56 Gheorghe Sorin Masculin 42 ani Targoviste Triatlon
57 Ionescu Daniel Masculin 58 ani Bucuresti Triatlon
58 Hategan Claudiu Masculin 41 ani Buciresti Triatlon
Am contribuit
59 Crasnaru Ovidiu Masculin 45 ani Ilfov, Stefanestii de Jos Triatlon
Am contribuit
60 Popescu Paul Masculin 45 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
61 Virjoghe Alexandru Masculin 30 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
62 Aldea Cristian Masculin 48 ani Pitesti Triatlon
63 Marcu |Alexandru Masculin 36 ani Balotesti Triatlon
Am contribuit
64 Niculita Radu Masculin 40 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
65 Gherasim Andrei Alexandru Masculin 28 ani Bucuresti Triatlon
66 Temelcea Lucian Masculin 39 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
67 Luncasu Alexandru Masculin 36 ani Brosteni Suceava Triatlon
Am contribuit
68 Iordache Andreea Diana Feminin 15 ani Glina Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăMaster Swim & Tri
69 Gilmeanu Razvan Masculin 40 ani Constanta Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăIPA – Regiunea 2 Constanta
Am contribuit
70 Chiritescu Florin Masculin 50 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
71 Matei Gheorghe Masculin 41 ani Ploiești Triatlon
Am contribuit
72 Bescuca Madalina-Teodora Feminin 30 ani Popesti-Leordeni Triatlon
Am contribuit
73 Paun Ioana Feminin 27 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
74 Stingaciu Andrei Masculin 37 ani București Triatlon
Am contribuit
75 Banica Matei Masculin 32 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
76 TAVA LIVIU Masculin 39 ani BUCURESTI Triatlon
Am contribuit
77 Gogoașă Codrin Masculin 15 ani Galați Triatlon
Am contribuit
78 diaconu denisa Feminin 32 ani bucuresti Triatlon
79 Berevoescu Radu Masculin 30 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
80 Epure Adrian Masculin 34 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
81 Pietris Ciprian Masculin 38 ani Pitesti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăSpecializații
Am contribuit
82 Nitu Florian-Sorel Masculin 51 ani Bucuresti Triatlon
83 Georgescu Valentin Masculin 51 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
84 PRISLOPAN SORIN Masculin 40 ani BRASOV Triatlon
Am contribuit
85 Dan Masut Masculin 50 ani Bucuresti Triatlon
86 Becheanu Liviu Masculin 39 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
87 Ilinof Radu Masculin 29 ani Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăHarbuz in serviciu
Am contribuit
88 Costin Dan Masculin 39 ani Triatlon
Am contribuit
89 Cernea Mihai Masculin 37 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
90 STRAUB EDUARD Masculin 48 ani com.Bradu Triatlon
Am contribuit
91 Gogoasa Leonard Masculin 55 ani Galati Triatlon
Am contribuit
92 Stroe Florian Masculin 50 ani Triatlon
93 Gabor Paul Masculin 44 ani București Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăATB 2
94 Obreja Vlad-Constantin Masculin 31 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăLibra Energize
Am contribuit
95 Nicolau Mihaela-Alexandra Feminin 33 ani Bucharest Triatlon
Am contribuit
96 Traistaru Ion Gabriel Masculin 44 ani Craiova Triatlon
Am contribuit
97 Gradinariu Victor Masculin 62 ani Iasi Triatlon
Am contribuit
98 Florea Daniel Alexandru Masculin 38 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
99 Nita Vasile Masculin 40 ani Bucuresti Triatlon
100 Iancu Mihai Masculin 49 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăBlack&White Family Team
101 Rotaru Daniel Masculin 45 ani Bucuresti Triatlon
102 Bituleanu Emil Masculin 57 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
103 Ghelbeaza Laurentiu Masculin 39 ani Targu Neamt Triatlon
104 Rotaru Daniel Masculin 45 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
105 Pal Eugen Stefan Masculin 51 ani Valea Lupului Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăHPM – Pro Mountain Sports
106 NITA ADRIAN Masculin 49 ani MANECIU Triatlon
Am contribuit
107 Gheorghe Doina-Daniela Feminin 51 ani Ploiesti Triatlon
108 OPRICA VASILE Masculin 42 ani VOLUNTARI Triatlon
Am contribuit
109 Saftiuc Ana Feminin 34 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
110 Olaru Mircea Masculin 36 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
111 Moga Catalin Masculin 40 ani Brasov Triatlon
Am contribuit
112 Mihaila Sorin Masculin 38 ani Brasov Triatlon
Am contribuit
113 Stanciu Andrei Masculin 31 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăBoolean Pundits
Am contribuit
114 Stefanescu Radu Masculin 15 ani Bucuresti Triatlon
115 Sbarcea Gabriel Masculin 42 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăMGM
Am contribuit
116 Popescu Cosmin Masculin 29 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
117 Grigore Simona Iuliana Feminin 36 ani Bucuresti Triatlon
118 Albu Cristian Masculin 45 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăBOYZ
Am contribuit
119 Anghel Dragoș Masculin 48 ani Câmpulung Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăDIA TEAM
Am contribuit
120 LĂTĂIANU AURELIAN-MIHAI Masculin 28 ani Reşița Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăLIVE SWIM DRINK
Am contribuit
121 Grama Razvan Masculin 35 ani Bucuresti Triatlon
122 Zodie Aida Feminin 37 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
123 Manole Liviu Masculin 33 ani Pucioasa Triatlon
Am contribuit
124 Popa Cristian Mihail Masculin 35 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
125 musat daniel Masculin 48 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăDrajnuta
Am contribuit
126 Dragos Piscan Masculin 35 ani Valenii de Munte Triatlon
Am contribuit
127 braga gabriel Masculin 58 ani bucuresti Triatlon
Am contribuit
128 Dragoi Dragos Masculin 34 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
129 Braga Andrei Masculin 31 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
130 Braga Georgiana Feminin 29 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
131 Titirisca Alexandru Masculin 35 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
132 Matei Stefan Masculin 28 ani Adjud Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăSuportBicicleta.ro
Am contribuit
133 Dumitrescu Dragos Masculin 28 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
134 Bodeanu Silviu Masculin 38 ani Ploiesti Triatlon
135 Ene Razvan Masculin 45 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăInvictus
Am contribuit
136 ZISU CATALIN Masculin 42 ani CONSTANTA Triatlon
137 Vasluianu George Masculin 31 ani Bucuresti Triatlon
138 MIRCEA DIHEL Masculin 42 ani BUCURESTI Triatlon
Am contribuit
139 Dan Victor Alexandru Masculin 34 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
140 SPATARU Laurenţiu-Georges Masculin 47 ani Cerasu Triatlon
141 Kovacs Mark Masculin 37 ani Bucuresti Triatlon
142 Bucuroiu Cosmin Masculin 34 ani Cimpina Triatlon
143 Gheorghiu Elena Feminin 32 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
144 Andrei Sorin Masculin 37 ani Oradea Triatlon
Am contribuit
145 Balanescu Ciprian Masculin 34 ani Timisoara Triatlon
146 Tiganila Catalin Masculin 41 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
147 Tiganila Valentina Feminin 41 ani Bucuresti Triatlon
148 Stoica Viorel Masculin 49 ani Urziceni Triatlon
Am contribuit
149 Ilie Razvan Masculin 51 ani BUCURESTI Triatlon
Am contribuit
150 Oancia Adrian Masculin 42 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
151 Encutu Lucian Masculin 30 ani Constanta Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăBikeRehB Racing Team
Am contribuit
152 Tudor Georgian Masculin 39 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
153 Rapotan Ionel Masculin 42 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
154 Palaghian Bogdan Masculin 43 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
155 Geo Alexandru Masculin 33 ani Triatlon
156 Galin Alexandru Masculin 33 ani Bucuresti Triatlon
Am contribuit
157 Simion Alexandru Masculin 36 ani București Triatlon
Am contribuit
158 Boriceanu Sorin Masculin 38 ani Bucuresti Triatlon
159 Manicuta Monica Feminin 33 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăULTIMUL TREN
160 Marza Costin Alexandru Masculin 36 ani BUCURESTI Triatlon
161 State Alexandra Feminin 33 ani PLOIESTI Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăCiucasX3 Team
Am contribuit
162 Zalman Stefan Laurean Masculin 35 ani BUCURESTI Triatlon
163 Cocean Razvan Masculin 40 ani Fagaras Triatlon
Am contribuit
164 PETRESCU MIHAITA Masculin 30 ani PLOIESTI Triatlon
Am contribuit
165 Stanica Andreea Feminin 39 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăIPAD