Participanti stafeta

Nr. echipa Nume Prenume Sex Varsta Localitate Proba Nume ștafetă Contributie
[row_num] Anghel Adrian Masculin 45 ani Bucuresti Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăArtSport
Da
[row_num] Sandu Mircea Eugen Masculin 49 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăArtSport
Da
[row_num] Surdu Constantin Masculin 50 ani Brașov Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăASP Brasov
[row_num] Prislopan Mihnea Masculin 14 ani Brașov Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăASP Brasov
[row_num] Dogaru Dariana Feminin 40 ani Brașov Ștafetă Alergare Nume ștafetăASP Brasov
[row_num] Pandelache Marius Masculin 44 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăATB
Da
[row_num] Netcu Catalin Masculin 37 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăATB
[row_num] Nunu Mihaela Feminin 30 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăATB
[row_num] Vieru Antonio Masculin 41 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăAventuria
[row_num] Bobocea Adrian Masculin 38 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăAventuria
[row_num] Lazarescu Marius Masculin 38 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăAventuria
[row_num] Iancu Mihai Masculin 50 ani Bucuresti Ștafetă Înot + Bicicletă Nume ștafetăBlack & White Family Team
[row_num] Simona Cristina Iancu Feminin 50 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăBlack & White Family Team
[row_num] Masut Dan Masculin 51 ani Bucuresti Ștafetă Înot + Bicicletă Nume ștafetăBogDan
[row_num] Rizescu Bogdan Masculin 50 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăBogDan
[row_num] Moga Catalin Masculin 41 ani Brasov Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăBrasov Cycling Team
Da
[row_num] Ploscaru Andreea Feminin 33 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăCaraiman-Festina
Da
[row_num] Ionescu Daniel Masculin 58 ani campina Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăCaraiman-Festina
Da
[row_num] Rotaru Valeriu Masculin 49 ani Campina Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăCaraiman-Festina
Da
[row_num] Mânicuta Monica Feminin 34 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăCiucasX3
Da
[row_num] Duță Ionel Masculin 28 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăCiucasX3
Da
[row_num] Ivanov Octavian Andrei Masculin 38 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăCiucasx3
Da
[row_num] Ilinof Radu Masculin 29 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăCore2
[row_num] Gargaun Beniamin Masculin 23 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăCore2
Da
[row_num] Popescu Andrei Masculin 28 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăCore2
Da
[row_num] DIAMANDI IULIAN Masculin 38 ani Brasov Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăDMDx2
[row_num] DIAMANDI Medina Feminin 38 ani Brasov Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăDMDx2
[row_num] Matei Catalin Ion Masculin 40 ani Voluntari Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăFamilia fara zahar
Da
[row_num] Matei Raluca Feminin 41 ani Voluntari Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăFamilia fara zahar
Da
[row_num] Diaconu Eduard Masculin 49 ani Bucuresti Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăFantastic2
Da
[row_num] Musat Alexandra-Victoria Feminin 31 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăFantastic2
[row_num] Radulescu Dan Masculin 43 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăFara Asfalt
Da
[row_num] Vlad Tudor Masculin 44 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăFără Asfalt
[row_num] Stanciu Iulian Masculin 44 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăFara Asfalt
Da
[row_num] Bianu Matei Masculin 30 ani Braila Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăFlying Spurs
Da
[row_num] Gavrila Marian Masculin 30 ani Braila Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăFlying Spurs
Da
[row_num] Virlan Sorin Masculin 30 ani Braila Ștafetă Alergare Nume ștafetăFlying Spurs
Da
[row_num] Maxim Tiberiu Masculin 30 ani București Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăGoPro
Da
[row_num] Vlasca Liviu Nicolae Masculin 25 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăGoPro
Da
[row_num] Dumitru Dragos Masculin 32 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăGoPro
Da
[row_num] GUZU TIBERIU RADU Masculin 45 ani Braila Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăGT Racing Team
Da
[row_num] GUZU DAN VALENTIN Masculin 21 ani Braila Ștafetă Înot Nume ștafetăGT Racing Team
Da
[row_num] Gilmeanu Razvan Masculin 41 ani Constanta Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăIPA
Da
[row_num] Puiu Dragos Masculin 42 ani Fieni Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăIPA
[row_num] Valentina Feodorov Feminin 31 ani Constanta Ștafetă Alergare Nume ștafetăIPA
Da
[row_num] CHIOARU Mihai Masculin 44 ani BUCURESTI Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăKinetic
[row_num] Oprea Alexandru Masculin 39 ani București Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăKinetic
Da
[row_num] Calinovschi George Masculin 40 ani Galati Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăLupii Tineri CCG
Da
[row_num] Preda Adrian Masculin 40 ani Galati Ștafetă Alergare Nume ștafetăLupii Tineri CCG
Da
[row_num] Dumitriu Florin Masculin 46 ani Galati Ștafetă Înot Nume ștafetăLupii Tineri CCG
Da
[row_num] Cernea Daniela Feminin 38 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăMAD Trio
Da
[row_num] Cernea Maria Feminin 29 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăMAD Trio
Da
[row_num] ARVA ANGELA Feminin 34 ani BUCURESTI Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăMAD Trio
Da
[row_num] Plesco Feodor Masculin 36 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăMau in alergare
Da
[row_num] Plesco Elena Feminin 27 ani Bucuresti Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăMau in alergare
Da
[row_num] constantinescu codrut Masculin 41 ani Ploiesti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăMelcii
Da
[row_num] Dorobantu Elena Feminin 40 ani Baicoi Ștafetă Înot Nume ștafetăMelcii
Da
[row_num] Ene Silviu Masculin 38 ani Ștafetă Alergare Nume ștafetăMelcii
Da
[row_num] Arva Larisa Feminin 30 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăMilions
Da
[row_num] Arva Marian Tiberiu Masculin 27 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăMilions
Da
[row_num] Puscasu Madalina Elena Feminin 26 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăMilions
Da
[row_num] MORARI DAN Masculin 45 ani crevedia Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăMOGOTEAM
Da
[row_num] patru eugen Masculin 45 ani POPESTI-LEORDENI Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăMOGOTEAM
[row_num] Stanciu Sebastian Florin Masculin 40 ani Bucuresti Ștafetă Înot + Bicicletă Nume ștafetăNO MA’AM
[row_num] Militaru Stefan Masculin 43 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăNuntasii energici
Da
[row_num] Preda Mihai Masculin 57 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăNuntasii energici
Da
[row_num] Ursachi Serban Masculin 22 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăNuntasii energici
Da
[row_num] Agapie Dorin Mihail Masculin 30 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăPoiagaion
[row_num] Poiana Andreea Feminin 27 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăPoiagaion
[row_num] Ionică Adina Feminin 30 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăPoiagaion
[row_num] Maxim Dorin Masculin 47 ani otopeni Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăPoiana cu zumzzet
Da
[row_num] borcea gabriel Masculin 32 ani bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăPoiana cu zumzzet
Da
[row_num] Ilie Dan Masculin 43 ani Ploiesti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăSpecializații
Da
[row_num] Fratila Serban Masculin 47 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăSpecializații
Da
[row_num] Topîrceanu Virgil Masculin 41 ani București Ștafetă Alergare Nume ștafetăSpecializații
Da
[row_num] Cirlig Andreea Feminin 28 ani Brasov Ștafetă Alergare Nume ștafetăStan&Stan
Da
[row_num] Enescu George Masculin 28 ani Brasov Ștafetă Înot + Bicicletă Nume ștafetăStan&Stan
Da
[row_num] Surdica Alexandru Masculin 47 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăStrengarii
Da
[row_num] Sofian Zanfir Masculin 42 ani Popesti-Leordeni Ștafetă Înot Nume ștafetăStrengarii
Da
[row_num] Tudor Ioana Feminin 51 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăStrengarii
Da
[row_num] Turcanu Daniela Carmen Feminin 43 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăStrengaritele
Da
[row_num] SUHAN CORNELIA-FLORENTINA Feminin 50 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăStrengaritele
Da
[row_num] Vilceanu Cristina Feminin 35 ani Bucharest Ștafetă Înot Nume ștafetăStrengaritele
Da
[row_num] Carmen Paula Feminin 51 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăTiptil
[row_num] Gheorghiu Dan Masculin 58 ani bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăTiptil
Da
[row_num] CIOBANU CRISTINA Feminin 56 ani BUCURESTI Ștafetă Alergare Nume ștafetăTiptil
Da
[row_num] PAZU MIHNEA Masculin 89 ani Constanța Ștafetă Înot Nume ștafetăTRIDENT BOYS
Da
[row_num] SINGURAN DARIUS Masculin 89 ani Constanța Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăTRIDENT BOYS
Da
[row_num] POTECASU LUCA Masculin 14 ani Constanța Ștafetă Alergare Nume ștafetăTRIDENT BOYS
Da
[row_num] COTEANU MARIA Feminin 16 ani Constanța Ștafetă Înot Nume ștafetăTRIDENT GIRLS
Da
[row_num] DAMIAN CASIA Feminin 15 ani Constanța Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăTRIDENT GIRLS
Da
[row_num] SINGURAN AMALIA Feminin 14 ani Constanța Ștafetă Alergare Nume ștafetăTRIDENT GIRLS
Da
[row_num] ERMILOV DAVID Masculin 14 ani Constanța Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăTRIDENT MIXT
Da
[row_num] MITAN MAIA Feminin 89 ani Constanța Ștafetă Alergare Nume ștafetăTRIDENT MIXT
Da
[row_num] Denes Edvard Masculin 38 ani Bucuresti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăTriple Espresso
Da
[row_num] Bucur Gabriela Feminin 36 ani București Ștafetă Alergare Nume ștafetăTriple Espresso
Da
[row_num] Matei Alexandru Masculin 32 ani Popesti Leordeni Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăTriple Espresso
Da
[row_num] Stefanuca Daniel Masculin 40 ani Bucuresti Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăTROM BD
Da
[row_num] Stefan Bogdan Masculin 40 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăTROM BD
Da
[row_num] Vladimir Nitoiu Masculin 42 ani Ploiesti Ștafetă Înot Nume ștafetăUltimul tren
[row_num] topor horatiu Masculin 50 ani ploiesti Ștafetă Alergare Nume ștafetăUltimul tren
[row_num] Vulpescu Andrei Masculin 35 ani Ploiesti Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăUltimul tren
[row_num] tanase Florin Masculin 35 ani Bucuresti Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăUnicii
Da
[row_num] Busila Radu Masculin 42 ani Bucuresti Ștafetă Înot Nume ștafetăUnicii
Da
[row_num] Filip Ilie Masculin 50 ani Bucureşti Ștafetă Înot + Bicicletă Nume ștafetăUnstoppable Team
Da
[row_num] Leonte Oana Madalina Feminin 45 ani Bucuresti Ștafetă Alergare Nume ștafetăUnstoppable Team
Da
[row_num] Ghica Alexandru Masculin 44 ani Campina Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăWind Discovery
Da
[row_num] Podosu George Masculin 36 ani Predeal Ștafetă Bicicletă Nume ștafetăWind Discovery
Da
[row_num] Fedorca Razvan Masculin 26 ani Satu Mare Ștafetă Alergare Nume ștafetăWind Discovery
Da
[row_num] Braga Georgiana Feminin 30 ani Bucuresti Triatlon + Ștafetă Înot Nume ștafetăWorst Pace Scenario
Da
[row_num] Balauru Dan-Alexandru Masculin 29 ani Bucuresti Ștafetă Alergare + Bicicletă Nume ștafetăWorst Pace Scenario
Da