Fară Asfalt

participanti tiratlon

Ediția a XIV-a, 20 mai 2024

Nr. Nume Gen Localitate Probă Plată
1 Philippe Godard M Otopeni Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
2 Rosana Godard F Otopeni Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
3 Andrei Gaman M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
4 Catalin Negoescu M Constanta Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
5 Florin Petrescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
6 Alina Chitu F BUCURESTI Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
7 Dan Andrei Gutila M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
8 Jenő Sántha M Livezeni Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
9 Victor Grădinariu M Iași Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
10 Gabriel Adrian Dobrescu M Bucharest Triatlon + ștafetă înot Achitat
11 Eduard Moroianu M Buzau Triatlon + ștafetă înot Achitat
12 Eugen Tudor Popa M Targu Mures Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
13 Septimiu Zavici M Ghimbav Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
14 Silviu Iliescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
15 Radu Andrei Dumitrescu M București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
16 Manuel Bajescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
17 Adrian Sfirlea M Cernavoda Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
18 Stelian Hota M Tg-Mures Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
19 Liviu Vintila M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Achitat
20 Ovidiu Neghina M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
21 Sebastian Tcaciuc M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Achitat
22 Dan Masut M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
23 Corneliu Zgubea M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
24 Andrei Moldovanu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
25 Alexandru Spinu M Bucharest Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
26 Mihai Ciurea M București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
27 Catalin Barbu M Constanta Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
28 Constantin Aurel Procopiu M Constanta Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
29 Andrei Dan M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
30 Andrei Dinulescu M București Triatlon + ștafetă înot Achitat
31 Radu Popescu M București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
32 ANA MARIA APOSTOL F BUCURESTI Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
33 Alexandru Nicoara M Popesti leordeni Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
34 Leontin Mihai M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
35 Ciprian POSTELNICU M Bucharest Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
36 Emil Bituleanu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
37 ILIE FILIP M BUCURESTI Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
38 ciprian chichirita M bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
39 Cristian Stefanescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
40 Iulian LUCA M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
41 Paul Tuluca M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
42 Tiberiu Ion M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
43 Sever Olteanu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
44 Mihai Lazar M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
45 Daniela Babiuc F Iasi Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
46 Florian-Sorel Nitu M Bucharest Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
47 Stefania Manolescu F Bucharest Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
48 Mihaela Grigorescu F Buuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
49 Marius Catalin Bacescu M Dragomirești Vale Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
50 Radu Niculita M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
51 Radu Zincenco M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Achită
52 Eugen Romascanu M bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
53 Octavian Burcu M Constanta Triatlon + ștafetă înot Achitat
54 Nicolae Corbescu M BUCURESTI SECTORUL 1 Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
55 Octav Ballif M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
56 Radulescu Razvan M Brasov Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
57 Vladimir Dima M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
58 Paul Nicon M Popesti-Leordeni Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
59 Dan Cotoi M Reghin Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
60 Mioara Ilea F Cluj Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
61 Cosmin Bucuroiu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
62 Marian Oprea M Braila Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
63 Alexandru Stanciu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
64 Adrian BARBU M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
65 Daniel Musat M Sector 2 Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
66 Tudor Dobrinescu M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Achitat
67 Mihai Chitu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
68 Cristian Stefanescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
69 Mihai Selegean M București Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
70 Adrian Pancescu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
71 GABRIELA SOCOTEANU F BUCURESTI Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
72 Andrei Berghianu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
73 Radu Costin Marga M Constanța Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
74 Laurentiu Cimpoaca M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
75 Adrian Stroe M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
76 Adrian Mihalcea M Bucharest Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
77 Cristian Spiroiu M Popești Leordeni Triatlon + ștafetă înot Achitat
78 Kendall Peet M Bucharest Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
79 Csszer Zsombor Adam M Miercurea Ciuc Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
80 Andrei Suciu M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat
81 SILVIAN POIDA M Tulcea Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achită
82 Marius Pandelache M Bucuresti Triatlon individual (înot + bicicletă + alergare) Achitat