Fară Asfalt

participanti Ștafetă

Ediția a XIV-a, 20 mai 2024

Nr. Nume Gen Localitate Probă Nume ștafetă Plată
1 SORIN BIBAN M București Sector 1 Ștafetă înot + alergare Biris Goran Achitat
2 BIRIS GABRIEL M București Sector 1 Ștafetă bicicletă Biris Goran Achitat
3 Eugen-Claudiu Canceroschi M TG.MURES Ștafetă bicicletă C.C.Katch – Mi ! Achitat
4 Klaudia Sántha F Livezeni Ștafetă înot C.C.Katch – Mi ! Achitat
5 Calin Suciu M Targu Mures Ștafetă alergare C.C.Katch – Mi ! Achitat
6 Andra Cinciulescu F Bucuresti Ștafetă înot + bicicletă Cartofi prajiti Achită
7 Valentin Cinciulescu M Bucuresti Ștafetă bicicletă Cartofi prajiti Achită
8 Lorena Zincenco F Bucuresti Ștafetă bicicletă + alergare Cereale Paste si Pastile Achită
9 Radu Zincenco M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Cereale Paste si Pastile Achită
10 Matei Giurcaneanu M Bucuresti Ștafetă bicicletă CM Achitat
11 Tepelea Lisa F Bucuresti Ștafetă alergare CM Achitat
12 Ramona Tepelea F Bucuresti Ștafetă înot CM Achitat
13 Cristian Spiroiu M Popești Leordeni Triatlon + ștafetă înot Cutezătorii Achitat
14 Cristian Rey M Bucuresti Ștafetă bicicletă Doamna Nașa Achitat
15 Elena Rey F Bucuresti Ștafetă înot Doamna Nașa Achitat
16 Laura Baciu F Bucharest Ștafetă alergare Doamna Nașa Achitat
17 Ionut Ana M Popesti Leordeni Ștafetă bicicletă + alergare Domnica si Bator Achitat
18 Domnica Ana F Popesti Leordeni Ștafetă înot Domnica si Bator Achitat
19 Tudor Vlad M Bucuresti Ștafetă înot Fǎrǎ Asfalt Achitat
20 Iulian Stanciu M Bucuresti Ștafetă bicicletă + alergare Fara Asfalt Achitat
21 Emil Slusanschi M Bucuresti Ștafetă bicicletă Fara xxl Achitat
22 Radu Rugiubei M Bucuresti Ștafetă alergare Fara xxl Achitat
23 Misu Iancu M Bucuresti Ștafetă înot Fara XXL Achitat
24 Maruca Florescu F București Ștafetă înot + bicicletă FLOREȘTII Achitat
25 Alexandru Florescu M Bucuresti Ștafetă alergare FLOREȘTII Achitat
26 Irina Antoniu F Bucuresti Ștafetă bicicletă Gospodivele Achitat
27 Aline Lykiardopol Popovici F Bucuresti Ștafetă alergare GospoDivele Achitat
28 Alexandru Grigore M Bucuresti Ștafetă bicicletă + alergare Grozavii Achitat
29 Monica Gerasimou F Bucuresti Ștafetă înot Grozavii Achitat
30 Ciprian Lipsa M Galati Ștafetă bicicletă + alergare HBTop Achitat
31 Octavian Burcu M Constanta Triatlon + ștafetă înot HBTop Achitat
32 Ioana Micleușanu F București Ștafetă bicicletă Ielele Achitat
33 Dorothee Hasnas F Bucharest Ștafetă înot Ielele Achită
34 Iuliana Babiuc F Bucuresti Ștafetă înot Les Bronzes Achitat
35 Stefan Daniel Bondrea M Iasi Ștafetă bicicletă Les Bronzes Achitat
36 Stefan Agrigoroaei M Suceava Ștafetă alergare Les Bronzes Achitat
37 Mihai Oltei M Bucuresti Ștafetă alergare Luminoșii Achitat
38 Adrian Timofte M Bucuresti Ștafetă bicicletă Luminoșii Achitat
39 Manuela Capraru F Targu Jiu Ștafetă înot Luminoșii Achitat
40 Alla Gutila F Bucuresti Ștafetă alergare Max chill, no rush. Achitat
41 Violeta Dobrescu F București Ștafetă bicicletă Max chill, no rush. Achitat
42 Gabriel Adrian Dobrescu M Bucharest Triatlon + ștafetă înot Max chill, no rush. Achitat
43 Simona Cristina Iancu F Bucuresti Ștafetă alergare Moonu Family Team Achitat
44 Katia Iancu M Bucuresti Ștafetă înot + bicicletă Moonu Family Team Achitat
45 Sergiu Marinescu M Bucharest Ștafetă înot Nemuritorii Achitat
46 Stefan Militaru M Bucharest Ștafetă bicicletă + alergare Nemuritorii Achitat
47 Dan Cujbescu M Bucuresti Ștafetă bicicletă + alergare Numa’ Portelanuri Achitat
48 Eduard Moroianu M Buzau Triatlon + ștafetă înot Numa’ Portelanuri Achitat
49 Mihai Ion M Constanța Ștafetă alergare Pescarusii de Monteoru Achitat
50 Mihai Preda M Bucharest Ștafetă înot Pescarusii de Monteoru Achitat
51 Marius Andrei M Bucharest Ștafetă bicicletă Pescarusii de Monteoru Achitat
52 George Faur M Voluntari Ștafetă bicicletă + alergare Phoenix Achitat
53 Sebastian Tcaciuc M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Phoenix Achitat
54 Liviu Vintila M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Phoenix Snails Achitat
55 Andrei Tanasoff M BUCURESTI Ștafetă bicicletă + alergare Piciosii Achitat
56 Tudor Dobrinescu M Bucuresti Triatlon + ștafetă înot Piciosii Achitat
57 Vlad Mihalache M Bucuresti Ștafetă bicicletă Pinguinii Achitat
58 Daria Mihalache F București Ștafetă înot Pinguinii Achitat
59 Vlad-Mihai Bucur M București Ștafetă alergare Pinguinii Achitat
60 Ion Serbescu M Bucharest Ștafetă bicicletă SmockTheCat Achitat
61 Andrei Serbescu M Bucharest Ștafetă înot + alergare SmockTheCat Achitat
62 Cristina Dinulescu F București Ștafetă bicicletă + alergare The Dinos Achitat
63 Andrei Dinulescu M București Triatlon + ștafetă înot The Dinos Achitat
64 Andrei Robilă M Iasi Ștafetă înot + bicicletă THUNDER Achitat
65 Estela Mihai F Bucuresti Ștafetă alergare THUNDER Achitat